ZBIORNIKI BETONOWE NA DESZCZÓWKĘ

Kamal-Bet to renomowany producent szamb betonowych na terenie Polski, Czech i Słowacji – w jego ofercie znajdziesz również ogromny wybór betonowych zbiorników na deszczówkę, które z powodzeniem można stosować również jako szamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, studzienki oraz zbiorniki na gnojówkę lub gnojowicę. Asortyment obejmuje najwyższej jakości produkty różniące się kształtem, rozmiarem i układem – niezależnie od wybranego modelu możesz być jednak pewny ich solidnego wykonania ze ściśle wyselekcjonowanych materiałów, maksymalnej szczelności oraz stabilnej konstrukcji. Każdy ze zbiorników został wykonany z wysokiej klasy betonu (B20 do B40), który został dodatkowo uzbrojony by na dłużej zachować szczelność – wybrany zbiornik w trakcie przygotowań do transportu poddawany jest każdorazowej kontroli, której celem jest wykluczenie potencjalnych wad i usterek mogących mieć wpływ na trwałość konstrukcji. Chcemy być pewni, że produkt, który otrzymujesz jest dokładnie taki, jak w prezentowanym opisie.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie – zbiorniki betonowe na wodę deszczową

Betonowe zbiorniki na deszczówkę to najwyższej jakości modele spełniające wszelkie obowiązujące standardy – jako jedyni w Polsce możemy się poszczycić certyfikatem EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu ,,zbiorniki betonowe” obowiązującym na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze produkty posiadają również atest o numerze HK/W/0004/01/2004, kompletną dokumentację techniczną, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności. Oferta obejmuje zbiorniki o różnej konstrukcji (m.in.: jednokomorowe łączone, jednokomorowe monolityczne, dwukomorowe monolityczne, wielokomorowe), pojemności (3 000 – 24 000 litrów), wymiarach oraz cenach (900-4100 złotych). W asortymencie znajdziesz również kominki pod włazy, płyty najazdowe oraz włazy żeliwne – produkty te dostępne są na specjalne życzenie klienta i za dodatkową opłatą.

Betonowy zbiornik na deszczówkę – szybka dostawa i darmowy montaż!

W Kamal-Bet najważniejszy klient – w myśl tej zasady stworzyliśmy bogatą ofertę betonowych zbiorników na deszczówkę o stabilnej konstrukcji, które doskonale nadają się do różnych celów. Główna siedziba firmy Kamal-Bet mieści się w Radomiu, ale nie jest dla nas problemem transport zakupionego towaru nawet w najbardziej odległe zakątki Polski. Kompleksowa oferta obejmuje również bezpłatny montaż, dzięki czemu nie musisz martwić się wynajmowaniem dodatkowej ekipy oraz 5 letnią gwarancję na zakupione produkty. Dostawy w każdym przypadku realizujemy błyskawicznie, ponieważ szanujemy czas i pieniądze naszych klientów – wybrany zbiornik trafia do klienta najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych, ale z doświadczenia wiemy, że najczęściej odbywa się to w ciągu 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia. Istotną kwestią jest również cena – koszt wybranej opcji ustalamy w trakcie negocjacji z klientem, która odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.