KANAŁ SAMOCHODOWY KRAKÓW

Jednym z produktów oferowanych przez naszą firmę Kamal-Bet jest kanał samochodowy w Krakowie. Ma on postać zagęszczonego, zbrojonego, jednolitego odlewu betonowego, który jest w pełni szczelny i nie przepuszcza wody w grutu. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu kanałów samochodowych do Krakowa. Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do województwa małopolskiego - realizujemy je na terenie całego kraju. Docieramy tak do większych, jak i do mniejszych miejscowości. Każdy z transportów jest przez nas dokładnie planowany i w pełni profesjonalnie realizowany. Jesteśmy w stanie przewieźć jednocześnie nawet kilkadziesiąt kanałów, co w pozytywnie odbija się na oferowanych przez nas cenach. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi ekspertami dysponującymi stosownym przeszkoleniem. Czas realizacji usługi to od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Każdy z naszych produktów objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

 

Jak wybrać dobry kanał samochodowy?

 

Jedną z cech charakterystycznych kanału samochodowego są wgłębienia, na których można zamontować oświetlenie lub wykorzystać je w charakterze praktycznej półki na narzędzia. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, trwałe, odporne na uszkodzenia materiały. Jednym z nich jest beton w klasie od B20 do B40, który pozyskujemy od wiodącego europejskiego producenta - marki Heidelberg. Nasze kanały samochodowe, dostarczane też do miasta Kraków, posiadają ścianki o grubości 10 cm, które sprawdzają się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Wykonujemy precyzyjne zbrojenie z wykorzystaniem prętów żebrowanych, których średnica waha się w przedziale od 8 do 12”. Nasze zbiorniki są odpowiednio wibrowane w czasie zalewania. Podczas ich montażu wykorzystujemy stosowne uszczelniacze gwarantujące niezawodną izolację oraz hydroizolację zewętrzną.

Atestowane kanały samochodowe, Kraków

 

Oferowane przez naszą firmę Kamal-Bet kanały samochodowe posiadają stosowny certyfikat EU, który uprawnia nas do obrotu produktami, jakimi są zbiorniki betonowe. Co ważne, dotyczy to tak Polski, jak i całego obszaru Uniii Europejskiej. Jesteśmy jedynym w naszym kraju przedsiębiorstwem, któremu udało się uzyskać taki tytuł, co czyni z nas lidera w zakresie kanałów samochodowych w miastach typu Kraków, choć nie tylko. Co więcej, posiadamy również komplet dokumentów, takich jak atest Państwowego Zakładu Higieny oraz deklaracja zgodności. Zakres świadczonych przez nas usług nie ogranicza się jednak do kanałów samochodowych. W naszej ofercie znaleźć można również szamba betonowe, szamba ekologiczne oraz zbiorniki betonowe. Jeżeli nie masz pewności, jakiego rodzaju kanał samochodowy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi eksperci z chęcią pomogą Ci w wyborze produktu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb! Nie czekaj - już dziś dołącz do grona stałych klientów Kamal-Bet!