KANAŁ SAMOCHODOWY POZNAŃ

Nasza firma Kamal-Bet posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami dysponującymi stosownym wykształceniem oraz przeszkoleniem. Jednym z produktów dostępnych w naszej bogatej ofercie są kanały samochodowe w Poznaniu. Działamy jednak nie tylko na terenie województwa wielkopolskiego. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju - tak większych, jak i mniejszych miejscowości. Czas realizacji zlecenia od momentu złożenia zamówienia to zaledwie od 2 do 5 dni roboczych. Na każdy z produktów Kamal-Bet udzielana jest 5-letnia gwarancja.

 

Dostarczymy kanał samochodowy nawet do miasta Poznań!

 

Mianem kanału samochodowego określa się zbrojony, zagęszczony betonowy odlew, który charakteryzuje się pełną szczelnością. Co więcej, nie przepuszcza on wody z gruntu. Taki zbiornik posiada specjalne wgłębienia, które posłużyć mogą jako praktyczna półka na narzędzia. Istnieje również możliwość zamocowania w nich oświetlenia. Dostarczany przez Kamal-Bet do miasta Poznań kanał samochodowy produkowany jest wyłącznie z elementów najwyższej jakości. Sprawia to, że decydując się na jego zakup możesz mieć pewność, że posłuży Ci on przez długi czas i będzie w pełni niezawodny. Nasze kanały samochodowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do atutów naszej firmy zaliczyć można między innymi w pełni przemyślany transport. Fakt, iż jednocześnie jesteśmy w stanie przewieźć nawet kilkadziesiąt produktów, w pozytywny sposób wpływa na cenę świadczonych przez nas usług. Sprawia to, że na zakup kanału samochodowego pozwolić mogą sobie nawet osoby dysponujące ograniczonym budżetem.

Kanały samochodowe dla najbardziej wymagających

 

Oferowane przez nas kanały samochodowe posiadają wszelkiego rodzaju niezbędne normy. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości beton pochodzący od wiodącego europejskiego dostawcy - marki Heidelberg, w klasie od B20 do B40. To produkt wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, który sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach. Grubość ścianek naszych kanałów samochodowych wynosi 10 cm. Wykonujemy w pełni precyzyjne zbrojenie prętami żebrowanymi o średnicy od 8 do 12” w gatunku ST 500-B. Każdy ze zbiorników jest w odpowiedni sposób wibrowany podczas zalewania. Wykorzystujemy tutaj specjalne uszczelniacze, które gwarantują 100% izolację oraz hydroizolację zewnętrzną. Wszystko to sprawia, że dowożone przez nas do miasta Poznań kanały samochodowe są w pełni szczelne. Nie sposób nie wspomnieć tu również o ateście Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikacie EU. Drugi z dokumentów uprawnia nas do obrotu materiałami budowlanymi typu zbiorniki wodne na terenie zarówno Polski, jak i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę Kamal-Bet kanałami samochodowymi. Chętnie pomożemy w wyborze produktu w 100% dopasowanego do Twoich potrzeb.