KANAŁ SAMOCHODOWY RZESZÓW

Betonowy kanał samochodowy w Rzeszowie dostarczany przez Kamal-Bet cechuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne oraz zmienne temperatury. Oferujemy wsparcie w wyborze rozwiązania i transport na terenie miasta Rzeszów.

 

​Betonowy kanał samochodowy w Rzeszowie

 

Dostarczamy betonowy kanał samochodowy wraz z dokumentacją techniczną potwierdzającą wysoką trwałość naszych rozwiązań. Zawiera ona m.in. projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz atest o numerze HK/W/0004/01/2004. W zakres naszych usług wchodzi też wykonawstwo – kanał samochodowy montujemy we wskazanym miejscu w okolicy gminy Rzeszów.

​Dlaczego warto zainwestować w kanał samochodowy?

 

Wytwarzany przez nas kanał samochodowy wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Do jego produkcji wykorzystano jednolity i zbrojony odlew betonowy. Dzięki temu kanał samochodowy oraz nasze pozostałe wyroby, np.szamba betonowe, charakteryzują się wysoką szczelnością.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko kanał samochodowy, ale także inne produkty. Dystrybuujemy m.in. betonowe zbiorniki. Wykonujemy też szambo betonowe w Rzeszowie.