KANAŁ SAMOCHODOWY WARSZAWA

Firma Kamal-Bet to przedsiębiorstwo oferujące klientom w Polsce, Czechach i Słowacji nowoczesne i solidnie wykonane zbiorniki betonowe o odmiennym przeznaczeniu - w naszym asortymencie znajdziesz między innymi szamba stworzone z myślą o przydomowych oczyszczalniach ścieków, zbrojone zbiorniki na deszczówkę oraz kanały samochodowe w Warszawie w różnych rozmiarach i kształtach. To najwyższej jakości konstrukcje w postaci zagęszczonego, jednolitego odlewu betonowego, które doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnych zakładach mechaniki pojazdowej, jak również w wielu gospodarstwach domowych. Atutami tego typu rozwiązań są m.in: solidna, zbrojona konstrukcja, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały oraz maksymalna szczelność. Na każdy z prezentowanych w ofercie kanałów samochodowych producent daje 5 lat gwarancji.

 

Kanał samochodowy w Warszawie!

 

Główny oddział firmy Kamal-Bet mieści się w Radomiu - prezentowane w ofercie kanały samochodowe dostarczamy na terenie całej Polski, w tym również do Warszawy i okolicznych miejscowości. Są to najwyższej jakości rozwiązania, które poza solidną, zbrojoną konstrukcją wyróżniają się również wykorzystaniem trwałych i odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych płyt betonowych dostarczanych przez jednego z czołowych producentów tego typu elementów w Europie, czyli firmę Heidelberger-Górażdże. Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce posiada certyfikat UE uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi, w tym zbiornikami wykonanymi z betonowych komponentów. Każdy z oferowanych przez nas produktów spełnia obowiązujące standardy jakości i bezpieczeństwa - prezentowane kanały samochodowe posiadają atest o numerze HK/W/0004/01/2004, deklarację zgodności oraz kompletną dokumentację techniczną, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy. Wybierając jeden spośród wielu dostępnych w asortymencie modeli możesz być pewien, że kupujesz produkt, który będzie Ci służył przez długie lata!

Szybka dostawa, indywidualne podejście i darmowy montaż!

 

W Kamal-Bet najważniejszy jest zawsze klient - w myśl tej zasady staramy się w sposób indywidualny podchodzić do każdego realizowanego zlecenia. Nasi wykwalifikowani pracownicy na miejscu chętnie udzielają porad, pomagają w wyborze odpowiedniego rozwiązania i odpowiadają na nurtujące pytania. Jedną z naszych mocnych stron jest również kompleksowa obsługa. Zamawiając u nas wybrany produkt nie musisz martwić się transportem oraz montażem - wybrany towar dostarczymy do dowolnego miejsca w kraju w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Na miejscu profesjonalna ekipa zajmie się jego montażem i niezbędnymi procedurami technicznymi, więc nie musisz wynajmować dodatkowej ekipy oszczędzając czas i pieniądze - finalnie otrzymujesz najwyższej jakości towar spełniający wszelkie standardy oraz darmowy montaż. Istotną kwestią dla wielu klientów jest całkowity koszt usługi - każdorazowo uzgadniamy go indywidualnie jeszcze zanim przystąpimy do realizacji zamówienia.