KANAŁ SAMOCHODOWY WROCŁAW

Kamal-Bet to prężnie działające w branży przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą betonowych zbiorników o różnym przeznaczeniu, w tym szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz kanałów samochodowych. Główna siedziba firmy mieści się w Radomiu - mimo to dostawy zamówionego towaru realizujemy na terenie całej Polski, w tym również we Wrocławiu i na obszarze okolicznych miejscowości. Nasza oferta bogata jest w wiele modeli różniących się kształtem, rozmiarem oraz układem - wszystkie je łączy solidnie wykonana i stabilna konstrukcja, maksymalna szczelność oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, które wykazują niezwykłą odporność na szkodliwe działanie wilgoci, niskich temperatur i uszkodzeń mechanicznych. Prezentowane zbiorniki i kanały samochodowe doskonale sprawdzą się w profesjonalnych zakładach mechaniki pojazdowej oraz w wielu gospodarstwach domowych.

 

Kanał samochodowy we Wrocławiu

 

Kanały samochodowe, które oferujemy między innymi klientom z Wrocławia to jednolite, zbrojone odlewy betonowe dostępne w wielu różnych rozmiarach i układach, które poza solidną konstrukcją wyróżniają się również wykonaniem z trwałych, gotowych płyt betonowych dostarczanych przez renomowanych producentów, takich jak firma Heidelberger-Górażdze. Jako jedyni w Polsce działamy na podstawie wydanego certyfikatu EU, który uprawnia nas do obrotu materiałami budowlanymi w typie ,,zbiorników betonowych” - każdy z naszych produktów posiada również atest o numerze HK/W/0004/01/2004, pełną dokumentację techniczną, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności z obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej standardami i przepisami prawa. Dodatkowo, wszystkie kanały samochodowe zostały objęte 5 letnią gwarancją producenta.

Kanał samochodowy Wrocław - kompleksowe usługi obejmujące transport i montaż!

 

W myśl zasady głoszącej, że najważniejszy jest klient, staramy się wychodzić naprzeciw jego wysokim wymaganiom oferując mu nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również kompleksową obsługę obejmującą również transport i montaż zakupionego towaru. Każde zamówienie trafia do klienta w ciągu 2-5 dni roboczych - zajmujący się dostawą pracownicy odpowiedzialni są również za montaż zgodny z obowiązującymi standardami, który wliczony jest w cenę usługi. Nie musisz więc martwić się zamówieniem dodatkowej firmy transportowej czy ekipy, która zajmie się właściwym zamontowaniem zbiornika - wszystko to zrobimy za Ciebie! Jednym z naszych mocnych atutów jest wykwalifikowana kadra pracowników, którzy chętnie służą pomocą i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania - możesz zwrócić się do nich na każdym etapie realizacji zamówienia. Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową kamal-bet.pl i sprawdź co jeszcze znalazło się w naszej ofercie - gwarantujemy, że znajdziesz na niej jedynie najwyższej jakości produkty, które z pewnością spełnią nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania!