Producent szamb betonowych

Nasze przedsiębiorstwo „KAMAL-BET” posiada wieloletnie doświadczenie jako producent szamb betonowych. Możemy poszczycić się niezwykle rozbudowanym zespołem, składającym się z wykwalifikowanych specjalistów. Naszymi atutami jest nie tylko zaawansowane zaplecze techniczne, ale także podejście do Klienta – zapewniamy szybki kontakt i miłą obsługę, dzięki czemu współpraca z nami jest łatwa i przyjemna. Dodatkowo proponujemy najlepiej zorganizowany transport w kraju – każdy dowóz szczegółowo planujemy, obsługując jednocześnie dziesiątki zbiorników, dzięki czemu możemy łączyć zamówienia i zaproponować naszym Klientom ceny o wiele niższe, niż u konkurencji.

Szamba betonowe

W ofercie naszej firmy znajdują się szamba betonowe, które stanowią niezwykle trwałe rozwiązanie problemu nieczystości bytowych w budynkach niepodłączonych do kanalizacji miejskiej. Proponujemy zbiorniki o różnych wymiarach, wykonane z najwyższej jakości materiału, charakteryzującego się odpornością i szczelnością.

Zbiorniki na deszczówkę

Wykonujemy zbiorniki betonowe na deszczówkę, które umożliwią gromadzenie wody opadowej do późniejszego wykorzystania w gospodarstwie domowym czy ogrodzie. Są to betonowe konstrukcje o dużej trwałości i szczelności, dostępne w różnych wymiarach, co pozwala nam na zaproponowanie Klientom rozwiązań zgodnych z ich zapotrzebowaniem.

Oferujemy transport na całą Polskę, montaż gratis oraz 5 lat gwarancji!

Wykonujemy grube, 10-cio centymetrowe ścianki, dzięki czemu osiągamy lepszą jakość zbiornika. Nie odchudzamy ich, by oszczędzić materiał. Gwarantujemy profesjonalne oraz szybkie wykonanie i dostarczenie betonowych zbiorników i płyt wielkogabarytowych. Opracowana przez naszą firmę technologia wykonania umożliwia łatwe dostosowanie wielkości zbiornika lub płyty do potrzeb inwestora. Zapleczem transportowym firmy są pojazdy specjalistyczne, tj. samochody ciężarowe, dźwigi, betonomieszarki oraz sprzęt do prac ziemnych.

Uwaga – Jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat EU!

Umieszczone na wyrobie oznakowanie CE, na które ma pozwolenie nasza firma, jest deklaracją producenta, że dany produkt spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży szamba betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (Dz.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że producent szamb posiada Certyfikat EU lub Polską Normę lub Aprobatę Techniczną.

Nasza firma posiada Certyfikat EU, dokument wyższy od Polskiej Normy i Aprobaty Technicznej, gdyż uprawnia do obrotu materiałami budowlanymi typu \”zbiorniki betonowe\” (szamba) na terenie Polski oraz na terenie Krajów Unii Europejskiej.

Kupuj zbiorniki z certyfikatem europejskim a unikniesz problemów z odbiorem budynku czy problemów przy dalszej odsprzedaży!

Najwyższa jakość wyrobu osiągana jest przez nas dzięki:

wykonywaniu grubych 10 centymetrowych ścianek

stosowaniu wysokiej jakości betonu klasy min B20 do B40 dostarczanego przez czołowego producenta w Europie HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE

wykonaniu precyzyjnego zbrojenia prętami żebrowanymi ø 8 do ø 12 w gatunku ST 500-b (zobacz atesty)

Zabezpieczeniu hydroizolacją zewnętrzną (masami asfaltowymi) takich producentów jak IZOPLAST, ADW.

Dużymi zaletami naszych rozwiązań konstrukcyjnych są:

bezawaryjność,

stosowanie elementów najwyższej jakości,

precyzja konstrukcyjna,

możliwość powiększania istniejących obiektów przez dołączenie kolejnych modułów,

możliwość wykonania przykrycia według potrzeb klienta – lekkiego lub ciężkiego,

budowa obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,

wykonanie obiektów posadowionych bezpośrednio na gruncie rodzimym oraz częściowo lub całkowicie zagłębionych,

izolacje i uszczelnienia wyrobów z zastosowaniem chemii budowlanej renomowanych producentów.

Nasze polskie szamba posiadają ATEST, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.

Kamal-Bet Opinie zadowolonych Klientów