PIWNICZKI OGRODOWE

Marzysz o piwnicy na swojej działce? Świetnie trafiłeś! Oferujemy piwniczki ogrodowe, tzw. ziemianki, które doskonale spełniają swoje funkcje. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w piwnice ziemne, jak przebiega ich montaż oraz co dokładnie posiadamy w naszej ofercie.

Piwnice betonowe – jak przebiega montaż?

Każda nasza ziemianka ogrodowa jest jednoczęściowa, odlana monolitycznie. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ składanie tego typu produktów z kilku ścian może powodować rozszczelnienie. Jedyny osobny element to płyta wierzchnia. Odpowiednio nałożona będzie zabezpieczać obiekt przed przeciekaniem.

Przed rozpoczęciem montażu, należy wybrać odpowiednie miejsce do postawienia piwniczki ogrodowej. W razie wątpliwości – zawsze służymy radą. Pamiętaj jednak, aby decydować o części działki, w której najwygodniej będzie Ci korzystać z ziemianki. Piwniczka betonowa nie powinna znajdować się zbyt daleko od wejścia do domu (tym bardziej, jeśli planujesz korzystać z niej regularnie). Poza tym nasze ziemianki betonowe charakteryzują się bardzo atrakcyjnym wyglądem, a to oznacza, że będą stanowić ciekawą ozdobę każdego ogrodu. Jeżeli jednak dysponujesz dużym terenem i chcesz „schować” ziemiankę – nie ma problemu. Możesz to zrobić.

Dlaczego warto zainwestować w ziemiankę ogrodową?

Piwnice ogrodowe to świetne rozwiązanie do domowego ogrodu! Wiele osób żałuje, że w ich domach nie ma piwnicy. Rzeczywiście nowe budownictwo charakteryzuje się brakiem tego typu miejsc, ale nic straconego! Można pokusić się o ziemiankę, która spełni funkcje tradycyjnej piwnicy. Piwniczka ogrodowa to odpowiednie miejsce do przechowywania produktów spożywczych – przetworów, win, warzyw. W ziemiankach temperatura utrzymuje się w okolicach kilku stopni Celsjusza. To idealne warunki do długiego przechowywania żywności bez obaw, że ta ulegnie zepsuciu. W dodatku jest to ekologiczne rozwiązanie – ziemianka pełni bowiem funkcję lodówki (a nie trzeba podłączać jej do prądu). Jeżeli zostanie Ci w piwniczce miejsce – możesz przeznaczyć ją do chowania narzędzi ogrodowych czy sezonowego sprzętu sportowego. Wszystko zależy od Ciebie!

Poza tym, tak jak wspomnieliśmy, piwniczka prefabrykowana to ciekawy dodatek do ogrodu. Do jej produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, dlatego Twoja ziemianka będzie cieszyć oko przez długie lata.

Warto również dodać, że gotowe piwniczki ogrodowe nie zajmują wiele miejsca. Nawet jeżeli nie dysponujesz rozległą działką, to na pewno ziemianka znajdzie swoje miejsce bez znacznej utraty powierzchni użytkowej.

Ziemianki betonowe w ofercie Kamal-Bet

W naszej ofercie znajdziesz 3 rodzaje piwniczek ogrodowych:
1. piwniczki z płaskim dachem – wejście do nich znajduje się z boku na środku krótszej ściany zbiornika. Zewnętrzne wymiary tego modelu to: 300x240x215 (dł. x szer. x wys. w cm), wymiary wewnętrzne wynoszą 280x220x190 (dł. x szer. x wys.), a wymiar wejścia to 90×190,
2. piwniczki z płaskim dachem z wejściem od góry w płycie wierzchniej – zewnętrzne wymiary piwnicy wynoszą: 300x240x215 (dł. x szer. x wys. w cm), a wymiary wewnątrz: 280x220x190 (dł. x szer. x wys.). Otwór wejściowy w tym modelu odlewany jest indywidualnie według upodobań Klienta,
3. piwniczki z półokrągłym dachem z wejściem od boku (na krótszej ścianie zbiornika) – zewnętrzne wymiary piwnicy to 340x240x230 (dł. x szer. x wys. w cm), a wewnętrzne: 320x220x210. Wymiary wejścia to 90×200.

​Piwnica ogrodowa – cena

Nie masz piwnicy w domu, a zależy Ci na miejscu do przechowywania? Idealne rozwiązanie to piwniczka ogrodowa! Cena ziemianek z naszej oferty ustalana jest indywidualnie. Nie musisz jednak obawiać się jej wysokości – nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.

Szukasz ziemianki do swojego ogrodu? Skontaktuj się z nami! Sprawdź również pozostałą część naszej oferty. Oferujemy m.in. wysokiej jakości szamba betonowe, trwałe betonowe zbiorniki na deszczówkę oraz spełniający najwyższe wymagania kanał samochodowy.

Popularne realizacje piwnic betonowych w Polsce