PIWNICE BETONOWE ŁÓDŹ

Piwnice betonowe w Łodzi – dlaczego warto?

Brak piwnicy w domu to nie problem. Kup gotową, ogrodową ziemiankę, a wreszcie będziesz mieć gdzie trzymać produkty spożywcze. To świetna wiadomość szczególnie teraz, gdy ceny warzyw i owoców ciągle rosną. Możesz kupować zapasy w promocyjnych cenach i przechowywać je w bezpiecznym miejscu przez wiele tygodni. Ogrodowa piwniczka nada się także jako schowek, np. na sprzęt ogrodowy.

Ziemianki betonowe w Łodzi w ofercie Kamal-Bet

Nasze ogrodowe ziemianki cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w województwie łódzkim, ale też w całej Polsce. Trudno się dziwić. Są szybkie w montażu i dzięki komponentom wysokiej jakości (beton z dodatkiem hydro-uszczelniaczy oraz substancji antykorozyjnych) – służą przez długie lata. W dodatku stanowią ciekawy element ogrodu.

Wszystkie nasze zbiorniki są jednoczęściowe (odlane monolitycznie), co gwarantuje ich trwałość i szczelność. Osobno nakładamy tylko płytę wierzchnią.

Wybierz spośród trzech dostępnych opcji:

1. piwnica ogrodowa z płaskim dachem i wejściem od boku – wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys. w cm) to 300x240x215, wewnętrzne 280x220x190, a wymiar wejścia to 90×190 cm,
2. piwniczka z płaskim dachem i wejściem od góry – wymiary zewnętrze to 300x240x215, wewnętrzne 280x220x190, otwór wejściowy odlewany indywidualnie według potrzeb Klienta,
3. piwnica z półokrągłym dachem i wejściem od boku – wymiary zewnętrzne to 340x240x230, wewnętrzne 320x220x210 i wejście 90×200.

Marzysz o piwnicy na własnej działce? Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci idealne rozwiązanie. Sprawdź również inne nasze produkty takie jak szambabetonowe zbiorniki czy kanał samochodowy. Zapraszamy do kontaktu!

Popularne realizacje piwnic betonowych w Polsce