SZAMBA BETONOWE W JELENIEJ GÓRZE

Masz w planach rozpoczęcie budowy w Jeleniej Górze i potrzebujesz szamba betonowego? Nasza oferta skierowana jest do Ciebie. Produkujemy wysokiej jakości, niezawodne szamba betonowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Szamba betonowe Jelenia Góra – dla wymagających

Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. W Jeleniej Górze oferujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe o różnych pojemnościach. Z pewnością jakiś model spełni Twoje oczekiwania. Zbiorniki wielokomorowe produkujemy na specjalne zamówienie. Nasze szamba posiadają certyfikat i atesty potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Co oznacza, że zbiorniki mają solidną konstrukcję (wykonane z betonu klasy od B20 do B40), grube szczelne ściany (grubość 10 cm) i są bezpieczne zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Do szamba można dodatkowo dokupić żeliwny właz, kominek pod właz oraz specjalną płytę najazdową o maksymalnym obciążeniu 30 ton, co umożliwia parkowanie samochodów na szambie.

Szamba betonowe Jelenia Góra – odporne na warunki klimatyczne

Szambo, jakie dostarczamy w Jeleniej Górze, dzięki wykonaniu ze sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym wysokie temperatury czy mróz. Szambo niezależnie od pory roku i panujących warunków jest całkowicie szczelne. Dodatkową zaletą szamba betonowego jest jego waga. W przeciwieństwie do lekkich szamb wykonanych z plastiku szamba betonowe są bardzo ciężkie, dlatego niemożliwe jest wyparcie zbiornika na powierzchnię w wyniku działania wód gruntowych. Aby szambo było w pełni bezpieczne i komfortowe w eksploatacji, należy odpowiednio dopasować jego pojemność. Podczas doboru wielkości zbiornika należy wziąć pod uwagę liczbę osób, które będą korzystać z sanitariatów oraz ilość sprzętów AGD typu pralka czy zmywarka.

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom