SZAMBO BETONOWE ŁÓDŹ

Jeżeli szukasz szamba betonowego w Łodzi na swoją działkę, to nasza oferta spełni Twoje potrzeby. Produkujemy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne szamba betonowe, które są bezpieczne i komfortowe w użytku. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i pojemność, którą potrzebujesz.

Szambo betonowe Łódź - ceny

Cena szamba betonowego zależna jest od rodzaju zbiornika, jego wielkości oraz miejsca dowozu. W naszej ofercie dostępne są szamba betonowe z jedną komorą, z dwiema komorami i wielokomorowe produkowane na indywidualne zamówienie. Komory mają pojemność od 4 m3 do 12 m3. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Służymy profesjonalnym i fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Szambo betonowe 5 m3 - Łódź

Szambo betonowe o pojemności 5 m3 jest odpowiednie do małych domów jednorodzinnych, w których mieszkają 2 osoby. Dzięki temu zbiornik nie będzie się zapełniać zbyt szybko i będzie zachowana optymalna częstotliwość wywozu ścieków i nieczystości. Szambo betonowe, jakie oferujemy m.in. na terenie Łodzi, wykonane jest z wysokiej klasy betonu (od B20 do B40), ma grubość ścian 10 cm, co gwarantuje solidną konstrukcję odporną na obciążenia czy niekorzystne działanie czynników klimatycznych. Zbiornik zachowuje szczelność w każdej sytuacji. Szambo może być wyposażone w płytę najazdową, na której mogą parkować samochody, ponieważ maksymalne obciążenie wynosi aż 30 ton.

Szambo betonowe 10 m3 - Łódź

Szambo betonowe o pojemności 10 m3 jest idealne dla domów jednorodzinnych, w których przebywają 2-4 osób. W takim przypadku mniejszy zbiornik mógłby zapełniać się zbyt szybko, co mogłoby powodować wzrost kosztów związanych z wywozem nieczystości. Szambo betonowe o tej pojemności także wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia i obciążenia. Jest szczelne i bezpieczne w użytkowaniu nie tylko dla mieszkańców danej posesji, ale także dla środowiska naturalnego. Szambo o pojemności 10 m3 również może zostać wyposażone w płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton. Innym rozwiązaniem może być zastosowanie niezawodnego żeliwnego włazu.

 

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom