SZAMBO BETONOWE ZGIERZ

Kamal-Bet jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, w ofercie której znaleźć można między innymi wysokiej jakości szamba betonowe. Nasze produkty dostarczamy między innymi do miasta Zgierz. Działamy jednak nie tylko na terenie województwa łódzkiego. Usługi świadczymy w całej Polsce - tak w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć nawet kilkadziesiąt szamb betonowych do Zgierza, co przekłada się na konkurencyjną cenę naszych usług. Posiadamy grono stałych, zadowolonych klientów - tak prywatnych, jak i instytucjonalnych, które z roku na rok stopniowo się powiększa. Wpływ na to może mieć zarówno najwyższa jakość produktów wykorzystywanych podczas tworzenia naszych szamb, jak i najwyższy poziom świadczonych usług. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, doświadczonych, odpowiednio przeszkolonych specjalistów. Nie sposób tu również nie wspomnieć o krótkim czasie realizacji usług, który waha się od 2 do 5 dni. Montaż naszych szamb wykonujemy nieodpłatnie. Każdy z naszych wyrobów objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

 

Dlaczego właśnie szambo betonowe w Zgierzu?

 

Szambo betonowe inaczej nazwać można bezodpływowym zbiornikiem na nieczystości. Stanowi ono doskonałą alternatywę dla jego plastikowej wersji. Pisząc o tego typu produktach, warto wspomnieć o ich głównych zaletach takich, jak chociażby przystępna cena. Szamba betonowe dostarczane przez nas do Zgierza dostarczane są w jednym elemencie. To produkty szczelne, solidne, wytrzymałe o dużej żywotności. Charakteryzują się one również wysoką masą. Sprawia to, że taki zbiornik bardzo dobrze osadza się w gruncie i nie ulega naporowi wód gruntowych. Nasze szamba wykonujemy z najwyższej jakości betonu w klasie od B20 do B40 dostarczanego od wiodącego europejskiego producenta - marki Heidelberger. Grubość ich ścianek wynosi około 10 cm, co sprawia, że są one w pełni odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i sprawdzają się w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Bogaty asortyment szamb betonowych w Zgierzu

 

Szambo betonowe ZgierzNasza firma Kamal-Bet oferuje rozmaite szamba betonowe różniące się od siebie między innymi wymiarami, kształtem oraz pojemnością. Do wyboru są tutaj modele jednokomorowe monolityczne, dwukomorowe monolityczne oraz jednokomorowe łączone razem z wielokomorowymi łączonymi. Do każdego produktu dokupić można dodatkowo właz żeliwny, kominek pod właz oraz płytę najazdową o wytrzymałości od 15 do 30 ton. Nasze szambo betonowe w mieście Zgierz posiada kompletną dokumentację techniczną, deklarację zgodności oraz atest HK/W/0004/01/2004. Jesteśmy jedynym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce, które posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami metalowymi - tak na terenie naszego kraju, jak i całego obszaru Unii Europejskiej. Czyni to z nas wiodącego na rodzimym rynku producenta szamb betonowych. W naszej ofercie znaleźć można również ich wersję ekologiczną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kamal-Bet!

Cena za zakup szamba była

Cena za zakup szamba była tutaj bezkonkurencyjna. Obejmowała również nieodpłatny montaż, który był bardzo profesjonalny. A produkt jest w jak najlepszym porządku.

franciszek

Wymagane

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom