SZAMBO BETONOWE CHEŁM

Jeśli przyłączenie do sieci kanalizacyjnej w Twojej okolicy jest mocno utrudnione, zainwestuj w szambo betonowe w Chełmie. Kamal-Bet oferuje różnorodne zbiorniki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do niewielkich rodzin, jak i firm oraz instytucji zlokalizowanych w Chełmie. Zapewniamy solidne i bardzo wytrzymałe wyroby.

Szambo betonowe Chełm – postaw na Kamal-Bet

Chełm to piękny rejon, dlatego powstaje tam wiele nowych inwestycji. Niestety mieszkańcy nie zawsze mają możliwość przyłączenia budynków do sieci kanalizacyjnej. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem na odprowadzanie nieczystości i ścieków jest szambo betonowe. Asortyment Kamal-Bet zapewnia produkty dopasowane do potrzeb wielu odbiorców. Oferujemy zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe o pojemności od 2 tys. do nawet 24 tys. l. Do wyboru są również szamba betonowe z podwójnym dnem lub przystosowane do ustawienia szeregowego.

Jako producent dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów. Szamba betonowe, które montujemy w miejscowości Chełm, posiadają grube 10-cm ścianki wykonane z betonu klasy B20 do B40. Nasze zbiorniki charakteryzują się także stabilną konstrukcją i dużą masą uniemożliwiającą wyparcie pod naporem wód gruntowych. Do zalet wyrobów Kamal-Bet zalicza się również wysoka szczelność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz niskie temperatury. Produkty zostały wzmocnione zbrojeniami z prętów żebrowanych, a zabezpieczone są warstwą hydroizolacyjną.

 

Szamba betonowe w Chełmie w dobrej cenie

Jako producent nie korzystamy z usług pośredników, dlatego szamba betonowe instalowane na terenie miasta Chełm posiadają atrakcyjne ceny. Kwota jest wyliczana indywidualnie. Pod uwagę bierze się m.in.:

  • Szacowane zużycie wody – w przypadku niewielkich gospodarstw lub budynków użytkowanych sezonowo sprawdzą się zbiorniki o pojemności od 2 do 4 tys. l.
  • Dodatkowe akcesoriów – oferujemy m.in. kominek betonowy, właz żeliwny, płyty najazdowe.
  • Rodzaj i kształt zbiornika – zapewniamy produkty do różnego rodzaju obiektów. Chełm charakteryzuje się specyficznym ukształtowaniem terenu. Łączy w sobie cechy krajobrazu nizinnego i wyżynnego. Szamba betonowe powinny być dopasowane do tych uwarunkowań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na szambo betonowe. Zapewniamy szeroki asortyment i darmowy montaż na terenie miasta Chełm. Produkowane przez nas wyroby posiadają 5-letnią gwarancję, a potwierdzeniem ich jakości są certyfikaty, deklaracje zgodności, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy i atest techniczny. Dodatkowo nasza firma jako jedyna w Polsce posiada zezwolenie na obrót zbiornikami betonowymi w krajach UE.

Aby poznać szczegółową ofertą, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub mailowo.

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej