SZAMBO BETONOWE ŁOMŻA

Budowa domu na działce bez możliwości podłączenia jej do sieci kanalizacyjnej wymaga skorzystania z innych rozwiązań. Najpopularniejszym z nich jest szambo betonowe w Łomży. Łomża to jedno z miast, do których dostarczamy produkowane przez nas bezodpływowe zbiorniki na nieczystości. Poznaj naszą ofertę.

Zamów szambo betonowe w Łomży

Szamba betonowe można podzielić, biorąc pod uwagę ich budowę. W Łomży montujemy zbiorniki jednokomorowe lub zbiorniki dwukomorowe (z płytą przelewową). W planach masz budowę obiektu, w którym zamieszka więcej osób? Rozwiązaniem mogą być większe modułowe szamba betonowe. Jak wskazuje nazwa, składają się one z kilku zbiorników. Na teren gminy Łomża dostarczamy:

  • Zbiorniki jednokomorowe łączone w pionie – łączymy je za pomocą specjalnego kleju montażowego.
  • Zbiorniki wielokomorowe łączone w poziomie – to szamba łączone za pomocą rury.

Jako producent zajmujemy się produkcją szamb betonowych o różnej pojemności. Na terenie gminy Łomża planujesz postawić domek rekreacyjny? Najpewniej Twoje oczekiwania spełni szambo betonowe o pojemności np. 2000 czy 3000 l.

Montowane przez nas szamba betonowe w Łomży to ekologiczne rozwiązanie na lata. Długotrwałość jest możliwa dzięki jakości użytych materiałów (stosujemy beton od wiodącego w Europie producenta) i grubości ścianek. W rezultacie zbiornik zachowuje szczelność – nie ma obawy, że nieczystości przedostaną się do gruntu.

Szamba betonowe w Łomży w dobrej cenie

Inwestorzy prywatni, którzy zamawiają szamba betonowe, często pytają o ceny. Nie sposób jednoznacznie wskazać kwoty – koszt zbiornika wraz z jego montażem zależy od szeregu parametrów. Warto je poznać, gdyż część z nich wpływa także na wysokość wydatków eksploatacyjnych.

Szamba betonowe Łomża – ceny są uzależnione od następujących czynników:

  • Pojemność zbiornika. To kluczowa cecha. Im większe jest szambo, tym kosztowniejsza jest jego produkcja. To z kolei przekłada się na końcową cenę produktu.
  • Budowa zbiornika. Betonowe szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe.
  • Dodatkowe elementy. Zamówienie może obejmować nie tylko szambo betonowe na działkę w Łomży, ale również płytę najazdową czy kominek pod właz.

Cena montażu szamba może się zwiększyć, jeżeli teren działki nie jest płaski – pagórkowata parcela może skutkować wyższym kosztem przygotowania wykopu pod wybrane szambo.

 

Szamba betonowe w Łomży od Kamal-Bet

Ekologiczne, szczelne i dostosowane pojemnością do potrzeb inwestora – takie są szamba betonowe, jakie montujemy w Łomży. Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów, udzielamy na nie 5-letniej gwarancji. Służymy również naszą wiedzą. Jeżeli planujesz zamówić szambo betonowe, które następnie zostanie zamontowane na terenie gminy Łomża, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać rodzaj zbiornika lub jego pojemność.

 

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej