SZAMBA BETONOWE 10m3

Szamba betonowe 10m3 są odpowiednim rozwiązaniem dla gospodarstwa domowego średniej wielkości, którego z jakiegoś powodu nie można podłączyć do sieci kanalizacyjnej.

 

Szamba betonowe 10m3 – sprzedaż, dostawa oraz profesjonalny montaż

 

Szamba betonowe 10m3 sprawdzają się bardzo dobrze w przypadku budynków, w których mieszka od 2 do 4 osób. Kamal-Bet oferuje różnorodne zbiorniki charakteryzujące się tą objętością. Mogą Państwo u nas zamówić zarówno zbiorniki jednokomorowe, jak i dwukomorowe, a także trzykomorowe i wielokomorowe – monolityczne i łączone. Z pewnością znajdą więc Państwo w naszej ofercie idealną propozycję do swojego gospodarstwa domowego. Wszystkie nasze szamba betonowe 10 m³ charakteryzują się najwyższą jakością, maksymalną szczelnością, solidnością i trwałością.

Kamal-Bet zajmuje się zarówno sprzedażą szamb betonowych 10 m3, jak i ich dostawą, a także bezpłatnym montażem. Zapewniamy dowóz na terenie całego kraju – w zależności od lokalizacji zajmuje nam on od 2 do 5 dni roboczych. Jakie są koszty zakupu oraz montażu szamba? Szacujemy je indywidualnie po ustaleniu szczegółów zamówienia. Zapewniamy jednak, że proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne, a ponadto idą w parze z wysoką jakością oferowanego produktu oraz usługi. Dzięki temu mają Państwo pewność, że warto zamówić u nas szambo betonowe 10m3 w cenie obejmującej montaż.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania – chętnie doradzimy wybór konkretnych zbiorników i rozwiejemy wątpliwości. Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a zrobimy wszystko, aby dobrać zbiornik na nieczystości, który będzie najlepiej dostosowany do Państwa codziennych potrzeb, w tym liczby domowników. W tym, czym się zajmujemy, jesteśmy stuprocentowymi specjalistami!

Szambo betonowe 10m3 wysokiej jakości – idealne do gospodarstwa domowego

 

Jeśli zdecydują się Państwo nabyć szambo betonowe 10m3 z oferty Kamal-Bet, gwarantujemy, że będzie to inwestycja na lata. Nasze zbiorniki na szamba odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą trwałością. Wykonujemy je z wysokiej jakości betonu klasy od B25 do B40 pochodzącego od cenionego europejskiego producenta Heildelberger-Górażdże. Ponadto do każdego zbiornika dołączamy również solidne i bezpieczne przykrycie w postaci płyty standardowej lub najazdowej (o wytrzymałości do 30 ton) plus kominka pod właz i włazu żeliwnego lub betonowego.

Zaletą szamb betonowych w porównaniu ze zbiornikami z plastiku jest to, że są one bardzo masywne i stabilne, co likwiduje ryzyko, że zostaną wyparte przez wody gruntowe. Oprócz tego nasze szamba betonowe 10m3 są również bardzo szczelne i odporne na uszkodzenia. Warto wiedzieć, że firma Kamal-Bet jako jedyna w Polsce posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” w innych krajach Unii Europejskiej. Ponadto wszystkie nasze produkty posiadają atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności. Wszystko to bez wątpienia stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu, dużej wiedzy i szerokiego doświadczenia w branży, w której działamy.

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego nadaje się szambo 10 m3?

Szambo 10m3 to dobre rozwiązanie dla 3- lub 4-osobowej rodziny, która zakłada, że betonowy zbiornik będzie mógł być opróżniany częściej niż raz w miesiącu. Takie wodoszczelne szambo wymaga opróżnienia średnio co trzy tygodnie. Jako producent szamb betonowych zachęcamy do kontaktu!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 10m3?

Szambo 10m3 to dobre rozwiązanie dla 3- lub 4-osobowej rodziny, która zakłada, że zbiornik będzie mógł być opróżniany częściej niż raz w miesiącu. Średnio co dwa lub trzy tygodnie szambo będzie wymagało opróżnienia.