SZAMBA BETONOWE 10m3

Szambo betonowe 10m3 to doskonałe rozwiązanie dla średniej wielkości gospodarstwa domowego, które nie może zostać podłączone do kanalizacji.

Szamba betonowe 10m3 - sprzedaż, dostawa oraz profesjonalny montaż

Tego typu zbiorniki bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku budynków, w których mieszka od 2 do 4 osób. Kamal-Bet oferuje szamba tej objętości o różnych kształtach, układach i rozmiarach. Mogą Państwo u nas nabyć zarówno zbiorniki jednokomorowe, jak i dwukomorowe, a także wielokomorowe, zarówno monolityczne, jak i łączone. Z pewnością uda się więc Państwu znaleźć w naszej ofercie idealną propozycję do swojego gospodarstwa domowego. Wszystkie nasze szamba betonowe 10m3 charakteryzują się najwyższą jakością, maksymalną szczelnością, solidnością i trwałością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szamb o tej objętości.

Kamal-Bet oferuje zarówno sprzedaż szamb betonowych 10m3, jak i ich dostawę, a także bezpłatny montaż. Nasza siedziba znajduje się w Radomiu, jednak zapewniamy dowóz na terenie całej Polski – w zależności od lokalizacji zajmuje nam on od 2 do 5 dni roboczych. Jakie są koszty zakupu oraz montażu szamba? Szacujemy je indywidualnie po ustaleniu szczegółów zamówienia. Zapewniamy jednak, że proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne, a ponadto idą w parze z wysoką jakością oferowanego produktu oraz usługi. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania – chętnie doradzimy odnośnie wyboru konkretnych zbiorników i rozwiejemy wątpliwości. Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a zrobimy wszystko, aby dobrać zbiornik na nieczystości, który będzie najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb i stylu życia. W tym, czym się zajmujemy, jesteśmy stuprocentowymi specjalistami!

Szambo betonowe 10m3 wysokiej jakości  do Twojego gospodarstwa domowego

Jeśli zdecydują się Państwo nabyć szambo betonowe 10m3 z oferty Kamal-Bet, gwarantujemy, że będzie to inwestycja na lata. Nasze szamba odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą trwałością. Wykonujemy je z najwyższej jakości betonu klasy od B20 do B40 pochodzącego od cenionego europejskiego producenta Heildelberger-Górażdże. Ponadto do każdego zbiornika dołączone jest również solidne i bezpieczne pokrycie w postaci płyty najazdowej (o wytrzymałości do 30 ton) lub kominka pod właz i włazu żeliwnego. Zaletą szamb betonowych w porównaniu ze zbiornikami z plastiku jest to, że są one bardzo masywne i stabilne, co likwiduje ryzyko, że zostaną wyparte przez wody gruntowe. Oprócz tego nasze szamba betonowe 10m3 są również bardzo szczelne i odporne na uszkodzenia. Warto wiedzieć, że firma Kamal-Bet jako jedyna w Polsce posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”. Ponadto wszystkie nasze produkty posiadają atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności. Wszystko to bez wątpienia stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu, dużej wiedzy i szerokiego doświadczenia w branży, w której działamy.

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 10m3?

Szambo 10m3 to dobre rozwiązanie dla 3- lub 4-osobowej rodziny, która zakłada, że zbiornik będzie mógł być opróżniany częściej niż raz w miesiącu. Średnio co dwa lub trzy tygodnie szambo będzie wymagało opróżnienia.