SZAMBA BETONOWE 12M3

Szamba betonowe 12m3 to średniej wielkości zbiorniki, które świetnie sprawdzają się w gospodarstwach domowych zamieszkiwanych przez trzy- lub czteroosobową rodzinę.

Szamba betonowe 12m3 – bezawaryjne, solidne i trwałe zbiorniki

Szambo 12m3 zapewnia bezpieczne i komfortowe odprowadzanie ścieków, a jednocześnie nie wymaga zbyt częstego opróżniania. Nasza firma Kamal-Bet ma w swojej ofercie między innymi zbiorniki na szambo w tym właśnie rozmiarze. Asortyment obejmuje szamba:

 • jednokomorowe,
 • dwukomorowe,
 • trzykomorowe,
 • wielokomorowe.

Każdy zbiornik betonowy 12 m³ jest wyposażony w przykrycie w postaci płyty wierzchniej standardowej lub najazdowej, oraz kominka pod właz i włazu żeliwnego lub betonowego. Klient może samodzielnie wybrać, które z tych rozwiązań będzie właściwsze w jego przypadku – zapewniamy jednak, że wszystkie są bardzo bezpieczne i praktyczne. Jako producent szamb betonowych zapewniamy również profesjonalne doradztwo – w końcu nie każdy musi wiedzieć wszystko o zbiornikach na nieczystości.

Szambo betonowe 12m3 – rozwiązuje problem nieczystości

Zbiorniki betonowe 12m3 firmy Kamal-Bet to nowoczesne szamba, które mają wiele zalet. Przede wszystkim są one solidne, trwałe i szczelne. Są wykonane z wysokiej klasy betonu od B25 do B40, który pochodzi od czołowego europejskiego producenta, firmy Heidelberger-Górażdże. Dzięki temu odznacza je duża szczelność i znaczna odporność na uszkodzenia – bez obaw można po nich jeździć nawet ciężkimi sprzętami. Ponadto ich duża masa sprawia, że nie ma możliwości, aby zostały wypchnięte przez wody gruntowe.

Wysoką jakość naszych zbiorników oraz świadczonych przez nas usług potwierdza fakt, że nasza firma jako jedyna w Polsce została odznaczona certyfikatem UE uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” w innych krajach Unii Europejskiej. Oprócz tego wszystkie nasze produkty posiadają atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności. Jeśli więc myślą Państwo o tym, aby zamówić szambo betonowe 12m3 w dobrej cenie z montażem, zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Kamal-Bet – szamba betonowe 12m3 z dowozem i montażem

Firma Kamal-Bet oprócz samej sprzedaży szamb 12m3 zajmuje się również ich dostawą, a także montażem (który jest bezpłatny). zapewniamy dowóz zakupionych zbiorników na terenie całej Polski – w zależności od lokalizacji zajmuje nam to od 2 do 5 dni roboczych. Ponadto nasze szamba składają się z gotowych elementów prefabrykowanych, co pozwala na szybki, sprawny i bezproblemowy montaż. Na każde z nich zapewniamy aż 5 lat gwarancji.

Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas szamba betonowe 12m3 to wręcz idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, które nie mają możliwości, aby podłączyć się do sieci kanalizacyjnej. Oczywiście oferujemy również zbiorniki o innej objętości. W razie problemów z doborem odpowiedniego szamba zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie Państwu doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Z pewnością będą Państwo ze współpracy z nami zadowoleni. Zapraszamy!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego nadaje się szambo 12m3?

Szamba betonowe 12 m³ są odpowiednie dla czteroosobowej rodziny, jeśli nieczystości będą wywożone minimum raz w ciągu miesiąca lub częściej. Czteroosobowa rodzina średnio generuje tygodniowo około 3500 litrów nieczystości, co odpowiada 3,5 m³.

 

 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej

  Sprawdź ofertę szamb betonowych:

  Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 12m3?

  Szambo 12m3 będzie odpowiednie dla czteroosobowej rodziny, jeśli nieczystości będą wywożone minimum raz w ciągu miesiąca lub częściej. Średnio czteroosobowa rodzina generuje tygodniowo około 3500 litrów nieczystości, co odpowiada 3,5 m3.