SZAMBA BETONOWE 12m3

Szambo betonowe 12m3 to średniej wielkości zbiornik, który świetnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym, w którym mieszka trzy- lub czteroosobowa rodzina.

Szamba betonowe 12m3 od Kamal-Bet - bezawaryjne, solidne i trwałe

Zapewni on bezpieczne i komfortowe odprowadzanie ścieków, a zarazem nie będzie wymagał zbyt częstego opróżniania. Nasza firma Kamal-Bet ma w swojej ofercie między innymi szamba o tym właśnie rozmiarze. Oferujemy szeroki wybór zbiorników, wśród których są zarówno szamba jedno-, dwu-, jak i wielokomorowe, zarówno monolityczne, jak i łączone. Każde nasze szambo betonowe 12m3 wyposażone jest w przykrycie w postaci płyty najazdowej lub kominka pod właz i włazu żeliwnego. Klient może samodzielnie wybrać, które z tych rozwiązań będzie w jego przypadku bardziej odpowiednie – zapewniamy jednak, że oba są bardzo bezpieczne i praktyczne.

Szambo betonowe 12m3 - zapraszamy do kontaktu

Szamba betonowe 12m3 firmy Kamal-Bet to nowoczesne zbiorniki, które posiadają wiele atutów. Przede wszystkim są one bardzo solidne, trwałe i szczelne. Nasze szamba produkujemy z najwyższej jakości betonu klasy od B20 do B40 pochodzącego od czołowego europejskiego producenta – firmy Heidelberger-Górażdże. Dzięki temu odznacza je duża szczelność i znaczna odporność na uszkodzenia – bez obaw można po nich jeździć nawet ciężkimi sprzętami. Ponadto ich duża masa sprawia, że nie ma możliwości, aby zostały wypchnięte przez wody gruntowe. Wysoką jakość naszych zbiorników oraz ogólnie świadczonych przez nas usług potwierdza fakt, że nasza firma jako jedyna w Polsce została odznaczona certyfikatem UE uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”. Oprócz tego wszystkie nasze produkty posiadają również atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności. Jeśli więc myślą Państwo o tym, aby zamontować w swoim gospodarstwie domowym szambo betonowe 12m3, zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Kamal-Bet - oferujemy szamba betonowe 12m3 z dowozem i montażem

Firma Kamal-Bet oprócz samej sprzedaży szamb betonowych 12m3 zajmuje się również ich dostawą, a także montażem (który jest bezpłatny). Choć nasza siedziba mieści się w Radomiu, zapewniamy dowóz zakupionych zbiorników na terenie całej Polski – w zależności od odległości zajmuje nam to od 2 do 5 dni roboczych. Ponadto nasze szamba składają się z gotowych elementów prefabrykowanych, co pozwala na szybki, sprawny i bezproblemowy montaż. Na każde z nich zapewniamy aż 5 lat gwarancji. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas szamba betonowe 12m3 to wręcz idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, które nie mają możliwości, aby podłączyć się do kanalizacji. Oczywiście w ofercie mamy również zbiorniki o innej objętości. W razie problemów z doborem odpowiedniego szamba zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie Państwu doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Z pewnością będą Państwo ze współpracy z nami zadowoleni. Zapraszamy!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 12m3?

Szambo 12m3 będzie odpowiednie dla czteroosobowej rodziny, jeśli nieczystości będą wywożone minimum raz w ciągu miesiąca lub częściej. Średnio czteroosobowa rodzina generuje tygodniowo około 3500 litrów nieczystości, co odpowiada 3,5 m3.