SZAMBA BETONOWE 14M3

Solidne szamba betonowe 14m3 to jedne z najchętniej wybieranych zbiorników z naszej oferty. Umożliwiają gromadzenie nieczystości z domów jednorodzinnych, które zamieszkuje około 4-6 osób. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno zbiorniki jednokomorowe o pojemności 14 m³, jak i zbiorniki dwu- i wielokomorowe. Jako doświadczony producent szamb betonowych o ugruntowanej pozycji na rynku pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania. Zapewnimy profesjonalny, bezpłatny montaż. Zbiorniki transportujemy na terenie całej Polski.

Szamba betonowe 14 m³ – praktyczne rozwiązanie dla gospodarstwa domowego

 

Szambo betonowe o pojemności 14 m³ to doskonały wybór do domów mieszkalnych, które ze względu na brak dostępu do kanalizacji miejskiej wymagają alternatywnego rozwiązania. Niezależne szambo betonowe to doskonała propozycja dla osób poszukujących zaufanych i pewnych patentów, które sprawdzą się przez wiele lat użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe 14 m³ w różnych konfiguracjach (wymiary podajemy w centymetrach):

  • zbiorniki betonowe jednokomorowe o wymiarach 400×240×190 lub 340×240×220,
  • zbiorniki betonowe dwukomorowe o wymiarach 400×240×191,
  • zbiorniki betonowe trzykomorowe o wymiarach 400×240×191,
  • zbiorniki betonowe jednokomorowe łączone jeden na drugim o wymiarach 300×240×262.

Tak zróżnicowane wymiary pozwalają wybrać zbiornik na szambo doskonale dopasowany do powierzchni i kształtu działki oraz indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Zachęcamy też do tego, aby sprawdzić pozostałe szamba betonowe o wysokiej jakości wykonania.

Postaw na szambo betonowe 14m3 od Kamal-Bet

Jako doświadczony producent szamb betonowych chcemy dostarczać naszym Klientom jedynie najlepsze zbiorniki, które produkujemy z wysokiej jakości betonu. Oferujemy jeden z najszybszych terminów dostawy na rynku (od 2 do 5 dni roboczych) oraz bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. Dodatkowo udzielamy 5 lat gwarancji na swoje produkty, co pozwala w pełni przetestować nasze zbiorniki, ale również zastosowaną metodę montażu.

Do oferowanych przez nas szamb dołączamy kominki pod właz, włazy żeliwne bądź betonowe oraz płyty wierzchnie najazdowe lub standardowe. Wszystkie wymienione elementy dostarczamy razem ze zbiornikiem betonowym pod wskazany adres. W ramach kompleksowych usług produkujemy szamba betonowe 14m3 z montażem, który wykonują doświadczeni specjaliści.

Szamba betonowe 14m3 – profesjonalny montaż

Umieszczenie szamba betonowego w gruncie to jedno z najistotniejszych zadań, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Nasi monterzy dokładają wszelkich starań, aby osadzenie zbiornika było stabilne i odpowiednio wypoziomowane.

Wyjątkowo ważnym zadaniem jest szczelne połączenie elementów tak, aby do wnętrza zbiornika nie dostawała się woda z zewnątrz. Nasza ekipa szczególnie dba o szczelność szamba, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom brak najmniejszych obaw związanych z tym aspektem.

Warto zaufać naszej wiedzy oraz doświadczeniu i zdecydować się na sprawdzone szambo 14m3 z betonu, które przetrwa próbę czasu oraz intensywną eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybranie opcji dopasowanej do siebie.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej