SZAMBA BETONOWE 14m3

Solidne szambo betonowe 14m3 to jeden z najchętniej wybieranych zbiorników z naszej oferty. Umożliwia on gromadzenie nieczystości z domów jednorodzinnych zamieszkałych przez około 4-6 osób. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno zbiorniki jednokomorowe o pojemności 14 m3, jak i zbiorniki dwu- i trzykomorowe. Jako doświadczony producent szamb betonowych o ugruntowanej pozycji na rynku pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szamba betonowe 14m3 – praktyczne rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa domowego

Szambo betonowe o pojemności 14m3 to doskonały wybór do domów mieszkalnych, które ze względu na brak dostępu do kanalizacji miejskiej wymagają alternatywnego rozwiązania. Niezależne szambo betonowe to doskonała propozycja dla osób poszukujących zaufanych i pewnych patentów, które sprawdzą się podczas wielu lat użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe 14m3 w różnych konfiguracjach (wymiary podane w cm):

  • zbiorniki jednokomorowe o wymiarach 400x240x190 lub 340x240x220,
  • zbiorniki dwukomorowe o wymiarach 400x240x191,
  • zbiorniki trzykomorowe o wymiarach 400x240x191,
  • zbiorniki jednokomorowe łączone jeden na drugim o wymiarach 300x240x262.

Tak zróżnicowane wymiary pozwalają wybrać szambo doskonale dopasowane do powierzchni i kształtu działki oraz indywidualnych potrzeb każdej rodziny.

Postaw na szambo betonowe 14m3 od Kamal-Bet

Jako doświadczony producent szamb betonowych chcemy dostarczać naszym Klientom jedynie najlepsze zbiorniki, które produkujemy z najwyższej jakości betonu. Oferujemy jeden z najszybszych terminów dostawy na rynku (od 2 do 5 dni roboczych) oraz bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. Dodatkowo na swoje produkty udzielamy 5 lat gwarancji, które pozwolą w pełni przetestować nasze zbiorniki, ale również zastosowaną metodę montażu.

Do oferowanych przez nas szamb dołączamy kominki pod właz, włazy żeliwne lub płyty najazdowe. Wszystkie wymienione elementy dostarczamy razem ze zbiornikiem betonowym pod wskazany adres. W ramach kompleksowych usług zapewniamy też profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych specjalistów.

Szamba betonowe 14m3 – profesjonalny montaż

Umieszczenie szamba betonowego w gruncie to jedno z najistotniejszych zadań, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Nasi monterzy dokładają wszelkich starań, aby osadzenie zbiornika było stabilne i odpowiednio wypoziomowane.

Wyjątkowo ważnym zadaniem jest takie połączenie elementów, aby do wnętrza zbiornika nie dostawała się woda z zewnątrz. Nasza ekipa szczególnie dba o szczelność szamba, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom, że konieczność wywozu nieczystości nie będzie zbyt częsta.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu – postaw na sprawdzone szambo betonowe 14m3, które przetrwa próbę czasu oraz intensywną eksploatację. Poznaj naszą ofertę i wybierz opcję dopasowaną do siebie.