SZAMBA BETONOWE 2m3

Solidne i szczelne szambo betonowe 2m3 to idealny sposób na zbiór nieczystości z niewielkich obiektów rekreacyjnych. Optymalna pojemność sprawia, że doskonale sprawdzi się w przypadku sezonowego domku. Wysoka jakość wykonania, szczelność oraz profesjonalny montaż sprawiają, że warto skorzystać z rozwiązań dostępnych w naszej ofercie.

Kiedy wybrać szambo betonowe 2m3?

Szamba betonowe o małej pojemności 2m3 to niewielkie zbiorniki, które są idealnym wyborem dla posesji, z których korzystamy okazjonalnie lub sezonowo – zwłaszcza w okresie letnim. Dzięki temu doskonale sprawdzają się przy ogródkach działkowych i obiektach rekreacyjnych – szczególnie tych wyposażonych w łazienkę, toaletę oraz kuchnię. Dodatkowo to jeden z lepszych wyborów, kiedy ogranicza nas niewielka powierzchnia działki. Kompaktowe szambo betonowe 2m3 ma wymiary 150x120x162 cm, dzięki czemu zmieści się nawet na małych ogródkach. Nie musisz więc rezygnować z podstawowego komfortu.

Co ciekawe, nasze zbiorniki na nieczystości często są wykorzystywane także w sposób alternatywny. Wiele osób użytkuje je jako praktyczny zbiornik na deszczówkę idealną do podlewania roślin lub sprzątania.

Postaw na szambo betonowe 2m3 od Kamal-Bet

Jako doświadczony producent szamb betonowych wykorzystujemy jedynie odporny na zmienne warunki atmosferyczne beton, który nie pęka i nie powoduje nieszczelności. Dodatkowo nasze zbiorniki wykonywane są z jednego odlewu, co pozwala uniknąć często spotykanych w tańszych modelach nieszczelności na łączeniach. Dzięki temu do szamba nie dostaje się woda, co pozwala ograniczyć częstotliwość wywozu nieczystości.

Do zbiorników betonowych dołączamy włazy żeliwne, kominki pod właz oraz płyty najazdowe, które są wliczone w cenę. Nie musisz więc dopłacać do inwestycji oraz samodzielnie poszukiwać modeli dopasowanych do zakupionego szamba betonowego o niewielkiej pojemności 2m3.

Szamba betonowe 2m3 – profesjonalny montaż

Zakup naszego szamba betonowego 2m3 to doskonały wybór nie tylko ze względu na jakość wykonania i zastosowany solidny beton. Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej gwarantujemy bezpieczną dostawę zakupionego zbiornika w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Nasza wykwalifikowana ekipa zadba również o prawidłową instalację szamba, aby było szczelne i jak najlepiej spełniało swoją funkcję. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm wykonujemy ścianki o grubości 10 cm, co pozwala zwiększyć szczelność zbiornika. Możesz więc mieć pewność, że nie oszczędzamy na materiale kosztem jakości.

Jako nowoczesny i doświadczony producent szamb betonowym dysponujemy profesjonalnym sprzętem do transportu i montażu szamb betonowych o różnej pojemności. Samochody ciężarowe, dźwigi, betonomieszarki oraz narzędzia niezbędne do prac ziemnych to zaledwie początek maszyn, które wykorzystujemy, aby jak najlepiej zrealizować montaż na posesji klienta. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że wybór solidnego szamba betonowego to doskonała decyzja na długie lata.