SZAMBA BETONOWE 5m3

Szambo betonowe 5m3 to zbiornik, który świetnie sprawdzi się w niewielkim gospodarstwie domowym, w którym mieszka jedna lub dwie osoby.

Szambo betonowe 5m3 – praktyczne rozwiązanie problemu odprowadzania ścieków w Twoim domu

Zamontowanie tego typu szamba to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie dla budynków, w przypadku których nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji. Jeśli myślą Państwo o montażu takiego zbiornika przy swoim domu, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Kamal-Bet. Nasze szamba to gwarancja solidności, trwałości i bezawaryjności przez naprawdę długi czas. Są one stuprocentowo szczelne, a dzięki swojej dużej masie doskonale trzymają się w gruncie (w przeciwieństwie do plastikowych pojemników nie istnieje ryzyko wypierania ich przez wody gruntowe). Pojemniki te są niedrogie, a jednocześnie na tyle duże, że nie będzie konieczne zbyt częste ich opróżnianie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ich ofertą.

Polecamy Szamba betonowe 5m3 – Kamal – Bet

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na szambo betonowe 5m3 marki Kamal-Bet? Nasze zbiorniki mają naprawdę wiele atutów. Przede wszystkim produkujemy je z wysokiej jakości betonu klasy od B20 do B40 pochodzącego od znanej firmy Heidelberger-Górażdże, co gwarantuje im ogromną trwałość i stuprocentową szczelność. Ponadto do każdego z naszych szamb dołączamy bezpieczne przykrycie w postaci kominka pod właz i włazu żeliwnego lub płyty najazdowej o wytrzymałości do 30 ton. Jeśli nie są Państwo pewni, czy właśnie ta objętość szamba będzie dla Państwa odpowiednia – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdują się zbiorniki o rozmaitych kształtach oraz rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że każdemu z naszych klientów uda się znaleźć wśród nich rozwiązanie idealne dla siebie. Warto również wspomnieć, że Kamal-Bet jako jedyna firma w Polsce została wyróżniona certyfikatem EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe”. Nasze produkty posiadają również atest o nr HK/W/0004/01/2004, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.

Planujesz montaż szamba betonowego 5m3?

Firma Kamal-Bet zajmuje się nie tylko sprzedażą szamb – oprócz tego również je dowozimy na terenie całej Polski, a także profesjonalnie montujemy. Nasze zbiorniki są dostarczane do klientów w postaci prefabrykowanych elementów, co pozwala na naprawdę szybki, sprawny i bezproblemowy montaż urządzenia. Jeżeli więc planują Państwo rozwiązać problem nieczystości w swoim domu za pomocą szamba betonowego 5m3 – marka Kamal-Bet będzie doskonałym wyborem. Jakie są koszty takiego zbiornika oraz jego montażu? Zależą one od wielu czynników i w każdym przypadku ustalamy je indywidualnie. Zapewniamy jednak, że oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny. Zakup jednego z naszych szamb to doskonała inwestycja na wiele lat, ponadto nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w wyborze konkretnego urządzenia oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień!