SZAMBA BETONOWE 5m3

Szambo betonowe 5m3 to zbiornik, który świetnie sprawdzi się w niewielkim gospodarstwie domowym, w którym mieszka jedna lub dwie osoby.

Szambo betonowe 5m3 - praktyczne rozwiązanie problemu odprowadzania ścieków w Twoim domu

Zamontowanie tego typu szamba to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie dla budynków, w przypadku których nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji. Jeśli myślą Państwo o montażu takiego zbiornika przy swoim domu, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Kamal-Bet. Nasze szamba to gwarancja solidności, trwałości i bezawaryjności przez naprawdę długi czas. Są one stuprocentowo szczelne, a dzięki swojej dużej masie doskonale trzymają się w gruncie (w przeciwieństwie do plastikowych pojemników nie istnieje ryzyko wypierania ich przez wody gruntowe). Pojemniki te są niedrogie, a jednocześnie na tyle duże, że nie będzie konieczne zbyt częste ich opróżnianie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ich ofertą.

Polecamy Szamba betonowe 5m3 - Kamal - Bet

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na szambo betonowe 5m3 marki Kamal-Bet? Nasze zbiorniki mają naprawdę wiele atutów. Przede wszystkim produkujemy je z wysokiej jakości betonu klasy od B20 do B40 pochodzącego od znanej firmy Heidelberger-Górażdże, co gwarantuje im ogromną trwałość i stuprocentową szczelność. Ponadto do każdego z naszych szamb dołączamy bezpieczne przykrycie w postaci kominka pod właz i włazu żeliwnego lub płyty najazdowej o wytrzymałości do 30 ton. Jeśli nie są Państwo pewni, czy właśnie ta objętość szamba będzie dla Państwa odpowiednia - zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdują się zbiorniki o rozmaitych kształtach oraz rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że każdemu z naszych klientów uda się znaleźć wśród nich rozwiązanie idealne dla siebie. Warto również wspomnieć, że Kamal-Bet jako jedyna firma w Polsce została wyróżniona certyfikatem EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe”. Nasze produkty posiadają również atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.

Planujesz montaż szamba betonowego 5m3?

Firma Kamal-Bet zajmuje się nie tylko sprzedażą szamb - oprócz tego również je dowozimy na terenie całej Polski, a także profesjonalnie montujemy. Nasze zbiorniki są dostarczane do klientów w postaci prefabrykowanych elementów, co pozwala na naprawdę szybki, sprawny i bezproblemowy montaż urządzenia. Jeżeli więc planują Państwo rozwiązać problem nieczystości w swoim domu za pomocą szamba betonowego 5m3 - marka Kamal-Bet będzie doskonałym wyborem. Jakie są koszty takiego zbiornika oraz jego montażu? Zależą one od wielu czynników i w każdym przypadku ustalamy je indywidualnie. Zapewniamy jednak, że oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny. Zakup jednego z naszych szamb to doskonała inwestycja na wiele lat, ponadto nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w wyborze konkretnego urządzenia oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 5m3?

Szambo 5m3 będzie idealne dla jednego dorosłego, który zakłada, że nieczystości ze zbiornika będą opróżniane ze średnią częstotliwością jednego kursu pojazdu asenizacyjnego w miesiącu. W przypadku pary należy mieć na uwadze, że taki zbiornik będzie wymagał przyjazdu pojazdu dwa razy w miesiącu.