SZAMBA BETONOWE 6m3

Szambo betonowe 6m3 to nieduży zbiornik, który świetnie sprawdzi się jako rozwiązanie problemu odprowadzania nieczystości w przypadku niewielkich gospodarstw domowych.

 

Szamba betonowe 6m3 - idealne rozwiązanie do niewielkiego gospodarstwa domowego

 

Jeżeli w Twoim domu mieszkają 1-3 osoby, a przy tym nie ma możliwości podłączenia budynku do kanalizacji - zamontowanie takiego właśnie szamba będzie doskonałym pomysłem. Szamba betonowe 6m3 mogą Państwo znaleźć również w naszej ofercie. Proponujemy szeroki wybór różnych zbiorników - jedno-, dwu- i wielokomorowych, łączonych i monolitycznych. Wszystkie one odznaczają się solidnością, trwałością i najwyższą jakością. Zapewniamy, że zamówienie jednego z naszych szamb to świetna inwestycja na naprawdę długi czas.

Jeśli myślą Państwo o zamontowaniu szamba betonowego 6m3 w swoim gospodarstwie domowym, gorąco polecamy zbiorniki firmy Kamal-Bet. Nasze szamba wykonywane są z najlepszych materiałów, co stanowi gwarancję ich wytrzymałości i stuprocentowej szczelności. Beton, z którego robimy zbiorniki, pochodzi od cenionej w całej Europie firmy Heidelberger-Górażdże. Warto wiedzieć, że do każdego szamba dołączone jest solidne i bezpieczne przykrycie w postaci płyty najazdowej (o wytrzymałości do 30 ton) lub kominka pod właz i włazu żeliwnego. Niewątpliwą zaletą tego typu szamb jest również ich duża masa, która sprawia, że w przeciwieństwie do zbiorników z plastiku na pewno nie zostaną one wyparte przez wody gruntowe. Ponadto dzięki starannemu wykonaniu i najlepszym materiałom świetnie znoszą one znaczne obciążenia - bez obaw można po nich jeździć nawet dużymi maszynami. Kolejnym argumentem, aby wybrać usługi właśnie naszej firmy, jest to, że jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe”. Nasi klienci mogą mieć więc stuprocentową pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości i zostaną obsłużeni w stu procentach profesjonalnie.

Polecamy nasze szamba betonowe 6m3!

 

Nasza firma nie tylko sprzedaje szamba betonowe 6m3, ale oferuje również ich dostawę i montaż. Swoją siedzibę mamy w Radomiu, jednak realizujemy dowóz na terenie całej Polski. Czas oczekiwania wynosi 2-5 dni, ponadto urządzenie przywozimy do Państwa w postaci prefabrykowanych elementów, co sprawia, że jego montaż jest naprawdę szybki i bezproblemowy. Co więcej, na każdy zbiornik otrzymają Państwo aż pięcioletnią gwarancję. Nasi klienci nie muszą o nic się martwić - wystarczy, że przedstawią nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my wszystkim się zajmiemy. Z jakim kosztem wiąże się zakup szamba oraz jego zamontowanie? Cena jest zależna od wielu czynników i zawsze szacujemy ją indywidualnie. Zapewniamy jednak, że przedstawione przez nas warunki będą naprawdę atrakcyjne i konkurencyjne. Szambo betonowe 6m3 to skuteczne rozwiązanie problemu odprowadzania ścieków w gospodarstwie domowym i świetna inwestycja na naprawdę długi czas. Zapraszamy do kontaktu i do korzystania z naszych usług!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 6m3?

Jedna dorosła osoba wytwarza w ciągu doby około 150 l zanieczyszczeń, co przekłada się na nieco ponad 1m3 nieczystości tygodniowo. Szambo 6m3 ułatwi życie tym, którzy żyją w pojedynkę i nie chcą martwić się częstym kursowaniem pojazdów asenizacyjnych.