SZAMBA BETONOWE 8m3

Szambo jest urządzeniem niezbędnym w każdym gospodarstwie domowym, które nie posiada dostępu do kanalizacji.

 

Szamba betonowe 8m3 - idealne rozwiązanie do Twojego gospodarstwa domowego

 

Jeżeli rozglądają się Państwo właśnie za tego typu zbiornikiem, polecamy nasze szamba betonowe 8m3. Jest to objętość, która świetnie sprawdzi się w przypadku budynków, w których mieszkają 2-3 osoby. Szamba firmy Kamal-Bet mają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim są one bardzo solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki ich dużej masie nie istnieje ryzyko, że zbiornik zostanie wypchnięty przez wody gruntowe (co zdarza się w przypadku szamb plastikowych), ponadto odznaczają się bardzo dużą szczelnością. W naszej ofercie dostępne są szamba betonowe 8m3 o różnych rozmiarach, kształtach oraz układach. Dostarczamy zarówno zbiorniki monolityczne, jak i łączone, zarówno jedno- , jak i dwu-, a także wielokomorowe. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród nich rozwiązanie idealne dla siebie - i to niezależnie od swojego stylu życia, wymagań oraz oczekiwań. Szambo Kamal-Bet to doskonała inwestycja na długie lata!

Nasze szamba betonowe 8m3 to najwyższej jakości urządzenia, które posiadają wiele zalet. Warto wiedzieć, że wykonujemy je z najlepszego betonu marki Heidelberger-Górażdże o klasie od B20 do B40, co gwarantuje solidność i wytrzymałość całej konstrukcji. Ponadto do każdego zbiornika dołączone jest pokrycie w postaci płyty najazdowej (o wytrzymałości do 30 ton) lub kominka pod właz i włazu żeliwnego. Dodatkową gwarancję naszego profesjonalizmu i najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług stanowi fakt, że jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”. Ponadto wszystkie nasze produkty posiadają atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.

Szamba betonowe 8m3 - dowóz i kompleksowy montaż. Z nami nie będziesz musiał o nic się martwić!

 

Firma Kamal-Bet nie tylko sprzedaje najwyższej jakości szamba betonowe 8m3, ale oferuje również ich dowóz na terenie całej Polski oraz darmowy montaż. Dostawa zajmuje nam maksymalnie 5 dni (zazwyczaj jednak trwa krócej), ponadto zbiorniki są dostarczane w formie prefabrykowanych elementów, co pozwala na szybkie i sprawne ich zamontowanie. Z jakimi kosztami wiąże się zakup takiego urządzenia? Są one zawsze szacowane indywidualnie - zapewniamy jednak, że oferujemy bardzo atrakcyjne względem konkurencji ceny. Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem i dlatego do każdego zamówienia staramy się podchodzić indywidualnie. Jeśli nie są Państwo pewni, na jaki typ zbiornika powinni się zdecydować, lub mają jakiekolwiek inne pytania lub wątpliwości - zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie Państwu pomogą i doradzą - w końcu w tym, czym się zajmujemy, jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Z pewnością będą Państwo współpracą z nami usatysfakcjonowani. Zapraszamy!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 8m3?

Szambo 8m3 będzie dobrym wyborem dla gospodarstwa domowego, w którym mieszka dwóch dorosłych i nie chcą opróżniać zbiornika częściej niż raz w miesiącu. Ta pojemność sprawdzi się także w przypadku większej ilości domowników przy częstszym opróżnianiu zbiornika.