SZAMBA BETONOWE 9m3

Szambo 9m3 jest niezbędne w każdym obiekcie, którego nie można podpiąć do kanalizacji.

 

Szambo betonowe 9m3 – zbiornik na nieczystości z dowozem i montażem

 

To bardzo ważne, aby odpowiednio dobrać zbiornik – zarówno pod względem wielkości, jak i układu oraz kształtu. Jednym z najczęściej wybieranych typów są szamba betonowe 9m3. Zbiorniki o tej pojemności świetnie sprawdzają się w niewielkich gospodarstwach domowych – takich, w których mieszka od 2 do 4 osób. Nie zajmują zbyt wiele miejsca, a jednocześnie są na tyle pojemne, że trzeba ich opróżniać zbyt często. Takie szamba betonowe znajdą Państwo m.in. w ofercie naszej firmy Kamal-Bet. Wszystkie zbiorniki, które produkujemy, charakteryzują się wysoką jakością, solidnością i trwałością. Gwarantujemy, że zakup jednego z nich będzie dla Państwa inwestycją na długie lata.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które myślą o montażu szamba betonowego w swoim gospodarstwie domowym (lub przy budynku innego typu). Zajmujemy się tym kompleksowo – nie tylko sprzedajemy szczelne zbiorniki, ale też zapewniamy transport na terenie całej Polski, a także bezpłatnie i profesjonalnie je montujemy. Nasi klienci nie muszą się więc o nic martwić – wystarczy, że powiedzą nam o swoich oczekiwaniach, a my wszystkim się zajmiemy. Maksymalny czas, jakiego potrzebujemy na dowóz szamba, to 5 dni, jednak zazwyczaj trwa to krócej.

Dokładne koszty naszych usług zawsze szacujemy indywidualnie. Możemy jednak zagwarantować, że oferowane przez nas ceny w porównaniu z konkurencją są wyjątkowo atrakcyjne. Jeśli chodzi o szamba betonowe 9m3 (i o innej objętości), firma Kamal-Bet nie ma sobie równych! Nie tylko zajmujemy się realizacją zamówień, ale również chętnie doradzamy naszym klientom i odpowiadamy na wszelkie ich pytania. Nasi konsultanci służą pomocą!

Szambo betonowe 9m3 od Kamal-Bet – szczelność i wytrzymałość

Szamba betonowe 9m3 od Kamal-Bet to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Nasze szamba posiadają atest i powstają z betonu klasy od B25 do B40, który pochodzi od renomowanego europejskiego producenta – firmy Heidelberger-Górażdże. Grube, dziesięciocentymetrowe ścianki zapewniają solidność i szczelność zbiornika. Dodatkowo do każdego szamba dołączamy bezpieczne przykrycie w postaci płyty standardowej lub najazdowej (o wytrzymałości aż do 30 ton) oraz kominka pod właz i włazu żeliwnego lub betonowego.

Warto również wiedzieć, że nasza firma zapewnia naprawdę szeroki wybór zbiorników na szambo. W ofercie mamy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, oraz zbiorniki trzykomorowe i wielokomorowe – niektóre są monolityczne, inne natomiast łączone. Z pewnością każdemu z Państwa uda się tu znaleźć szambo idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Co więcej, nasza firma jako jedyna w Polsce posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” w innych krajach Unii Europejskiej, co stanowi dodatkową gwarancję naszego profesjonalizmu. Zapraszamy do kontaktu!


Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego sprawdzi się szambo 9m3?

Jako producent szamb betonowych rekomendujemy zbiorniki o objętości 9m3 mniejszym gospodarstwom, w których żyje dwóch dorosłych. Przeciętnie dwie osoby produkują około 2100 litrów nieczystości w ciągu tygodnia (2,1 m3), co sprawia, że szambo betonowe 9m3 z montażem jest idealnym rozwiązaniem dla pary, która zakłada, że ich zbiornik będzie opróżniany średnio co miesiąc.

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 9m3?

To rozwiązanie dedykowane jest mniejszym gospodarstwom, w których żyje dwóch dorosłych. Przeciętnie dwie osoby produkują około 2100 litrów nieczystości w ciągu tygodnia (2,1m3), co sprawia, że szambo 9m3 jest idealnym rozwiązaniem dla pary, która zakłada, że ich zbiornik będzie opróżniany średnio co miesiąc.