SZAMBA BETONOWE 9m3

Szambo to niezbędne urządzenie w każdym budynku, który nie może zostać podpięty do kanalizacji.

Wysokiej jakości szamba betonowe 9m3. Zapewniamy dowóz i profesjonalny montaż

To bardzo ważne, aby zostało odpowiednio dobrane – zarówno pod względem wielkości, jak i układu oraz kształtu. Jednym z najczęściej wybieranych typów są szamba betonowe 9m3. Zbiorniki o tej objętości świetnie sprawdzają się w niewielkich gospodarstwach domowych – takich, w których mieszka od 2 do 4 osób. Nie zajmują one zbyt dużo miejsca, a jednocześnie są na tyle pojemne, że nie jest konieczne zbyt częste ich opróżnianie. Takie szamba betonowe mogą Państwo znaleźć m.in. w ofercie naszej firmy Kamal-Bet. Wszystkie sprzedawane przez nas zbiorniki odznaczają się wysoką jakością, solidnością i trwałością. Gwarantujemy, że zakup jednego z nich będzie dla Państwa doskonałą inwestycją na długie lata.

Oferta naszej firmy jest skierowana do wszystkich osób, które myślą o zamontowaniu w swoim gospodarstwie domowym (lub przy budynku innego typu) szamba. Kamal-Bet zajmuje się tym kompleksowo – nie tylko sprzedajemy zbiorniki, ale też dostarczamy je na terenie całej Polski, a także bezpłatnie i profesjonalnie montujemy. Nasi klienci nie muszą się więc o nic martwić – wystarczy, że powiedzą nam o swoich oczekiwaniach, a my wszystkim się zajmiemy. Maksymalny czas, jakiego potrzebujemy na dowóz szamba, to 5 dni, jednak zazwyczaj trwa to jeszcze krócej. Dokładne koszty naszych usług szacowane są zawsze indywidualnie, jednak możemy zagwarantować, że oferowane przez nas ceny są w porównaniu z konkurencją wyjątkowo atrakcyjne. Jeśli chodzi o szamba betonowe 9m3 (i o innej objętości), firma Kamal-Bet nie ma sobie równych! Nie tylko zajmujemy się realizacją zamówień, ale również chętnie doradzamy naszym klientom i odpowiadamy na wszelkie ich pytania. Nie jesteś pewien, na jakie dokładnie szambo powinieneś się zdecydować? A może masz jakieś inne wątpliwości odnośnie zakupu lub montażu zbiornika? Nasi konsultanci z przyjemnością Ci pomogą!

Szambo betonowe 9m3 od Kamal-Bet – doskonała inwestycja na długi czas

Szamba betonowe 9m3 od Kamal-Bet to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Nasze szamba są wykonywane z doskonałego betonu klasy od B20 do B40, który pochodzi od renomowanego europejskiego producenta – firmy Heidelberger-Górażdże. Grube, dziesięciocentymetrowe ścianki zapewniają solidność i szczelność zbiornika, dodatkowo do każdego szamba dołączamy bezpieczne przykrycie w postaci płyty najazdowej (o wytrzymałości aż do 30 ton) lub kominka pod właz i włazu żeliwnego. Warto również wiedzieć, że nasza firma zapewnia naprawdę szeroki wybór szamb pod względem ich rozmiaru i kształtu. W ofercie mamy zarówno zbiorniki jedno-, jak i dwu- oraz wielokomorowe, niektóre są monolityczne, inne natomiast łączone. Z pewnością każdemu z Państwa uda się tu znaleźć szambo idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Co więcej, nasza firma jako jedyna w Polsce posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”, co stanowi dodatkową gwarancję naszego profesjonalizmu. Zapraszamy do kontaktu!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 9m3?

To rozwiązanie dedykowane jest mniejszym gospodarstwom, w których żyje dwóch dorosłych. Przeciętnie dwie osoby produkują około 2100 litrów nieczystości w ciągu tygodnia (2,1m3), co sprawia, że szambo 9m3 jest idealnym rozwiązaniem dla pary, która zakłada, że ich zbiornik będzie opróżniany średnio co miesiąc.