Szamba betonowe cennik

Jednym z najważniejszych czynników, jaki każdy z nas bierze pod uwagę, wybierając szambo betonowe, są ceny tego typu zbiorników oraz ich montażu.

Cena zbiornika wraz z transportem ustalana jest indywidualnie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem  726-214-769 lub kontakt e-mail biuro@kamal-bet.pl

Ile kosztuje szambo? szamba betonowe w atrakcyjnej cenie

Przekrój kosztów dostarczenia i montażu szamba, jakie można spotkać na rynku, jest bardzo szeroki, ale to samo dotyczy również ich jakości. Osobom, którym zależy na solidnym zbiorniku w przystępnej cenie polecamy szamba Kamal-Bet. Nasze zbiorniki odznaczają się dużą trwałością, bezawaryjnością i odpornością na uszkodzenia. Warto wiedzieć, że wykonujemy je z najwyższej jakości betonu klasy od B20 do B40 o grubości 10 cm, pochodzącego od znanego europejskiego producenta – marki Heidelberger-Górażdże. Nasze szamba są bardzo szczelne, co pozwala uniknąć przenikania do nich wód gruntowych, a co za tym idzie – konieczności częstego ich opróżniania. Oprócz tego istnieje możliwość wyboru spomiędzy trzech rodzajów okryć – włazu żeliwnego, płyty najazdowej lub kominka pod właz. Oferujemy również szamba o różnych wielkościach, objętości i kształcie:

Nasze szamba betonowe wyróżniają więc i ceny, i wysoka jakość, a dodatkowym atutem jest różnorodność przygotowanej przez nas oferty.

Szambo betonowe cena, która Cię zaskoczy!

Firma Kamal-Bet oprócz samych szamb betonowych oferuje również możliwość ich dowozu na terenie całej Polski, darmowy montaż, a także pięcioletnią gwarancję. Dostawa zbiornika zajmuje zazwyczaj od 2 do 5 dni (zależnie od odległości). Jednak Kamal-Bet to nie tylko szamba betonowe w konkurencyjnych cenach, ale też życzliwe podejście do każdego klienta. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie wyboru konkretnego zbiornika lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu podjąć decyzję. Warto również zaznaczyć, że firma Kamal-bet jako jedyna w całym kraju posiada certyfikat UE uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”, co stanowi dodatkowe potwierdzenie naszego profesjonalizmu i znajomości branży, w której działamy. Oprócz tego każdy z naszych produktów posiada też atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.