Szamba betonowe cena

Jednym z najważniejszych czynników, jaki każdy z nas bierze pod uwagę, wybierając szambo betonowe, są ceny tego typu zbiorników oraz ich montażu.

Cena zbiornika wraz z transportem ustalana jest indywidualnie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem  726-214-769 lub kontakt e-mail biuro@kamal-bet.pl

Doskonale wiemy, że klienci wpisują w wyszukiwarkę frazę szamba betonowe ceny – każdy chce przecież oszacować budżet na taką inwestycję, porównać dostępne możliwości i dobrze wybrać firmę do współpracy. W naszej firmie każda cena szamba betonowego jest ustalana indywidualnie – nie mamy cennika, który moglibyśmy pokazać na stronie. Wynika to ze specyfiki naszych działań, oraz różnych uzgodnień z klientami.

Szamba betonowe cena – skąd biorą się różnice w kosztach?

Jednym z najważniejszych czynników, jaki każdy bierze pod uwagę, wybierając szambo betonowe, są ceny tego typu zbiorników oraz ich montażu. Skąd biorą się różnice w kosztach? Zacznijmy od oczywistości – kluczowe znaczenie ma wielkość zbiornika na szambo. Większe szambo to więcej materiału i pracy, a co za tym idzie wyższe koszty produkcji.

Druga sprawa, to jakość betonu i technologia, którą stosujemy jako producent szamb betonowych. To trochę jak z butami – można kupić tanie trampki, które po kilku miesiącach się rozpadną, albo zainwestować w solidne buty, które posłużą przez kilka sezonów. Podobnie jest z szambami – te z lepszego betonu i wyprodukowane z użyciem nowoczesnych technologii są droższe, ale za to odporniejsze na uszkodzenia.

Na koniec dochodzą jeszcze koszty transportu i montażu, które mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Na szczęście w przypadku współpracy z naszą firmą Kamal-Bet klienci mogą liczyć na kupno szamba betonowego w dobrej cenie z darmowym, profesjonalnym montażem.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Przekrój kosztów dostarczenia i montażu szamba, jaki można spotkać na rynku, jest bardzo szeroki, ale to samo dotyczy również jakości. Osobom, którym zależy na solidnym zbiorniku w przystępnej cenie polecamy szamba Kamal-Bet. Nasze zbiorniki odznaczają się dużą trwałością, bezawaryjnością i odpornością na uszkodzenia. Warto wiedzieć, że wykonujemy je z najwyższej jakości betonu klasy od B25 do B40, pochodzącego od znanego europejskiego producenta – marki Heidelberger-Górażdże.

Nasze szamba charakteryzuje wysoka szczelność, co pozwala uniknąć przenikania do nich wód gruntowych. Dodatkowo zbiorniki posiadają płyty wierzchnie standardowe lub najazdowe, kominy pod właz oraz włazy betonowe lub żeliwne. Oferujemy różne rodzaje szamb, wśród których można wskazać:

Nasze szamba betonowe wyróżniają więc i ceny, i wysoka jakość, a dodatkowym atutem jest różnorodność przygotowanej przez nas oferty.

Szambo betonowe cena, która pozytywnie zaskakuje

Oferujemy szamba betonowe wraz z możliwością ich dowozu na terenie całej Polski, darmowym montażem, a także pięcioletnią gwarancją. Dostawa zbiornika zajmuje zazwyczaj od 2 do 5 dni (zależnie od odległości). Jednak Kamal-Bet to nie tylko szamba betonowe w konkurencyjnych cenach, ale też życzliwe podejście do każdego klienta. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie wyboru konkretnego zbiornika lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu podjąć decyzję.

Warto również zaznaczyć, że firma Kamal-Bet jako jedyna w całym kraju posiada certyfikat UE uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” w innych krajach Unii Europejskiej, co stanowi dodatkowe potwierdzenie naszego profesjonalizmu i znajomości branży, w której działamy. Oprócz tego każdy z naszych produktów posiada też atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności.

Cena zbiornika wraz z transportem ustalana jest indywidualnie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 726-214-769 lub kontakt e-mail biuro@kamal-bet.pl.