SZAMBA BETONOWE DWUKOMOROWE

Odpowiednio dopasowana do potrzeb użytkowników kanalizacja to podstawa – z myślą o rosnących wymaganiach naszych klientów postanowiliśmy zaoferować im dwukomorowe szamba betonowe Kamal-Bet dostępne w wielu różnych rozmiarach. Są to solidnie wykonane, bezodpływowe zbiorniki na ścieki charakteryzujące się stosunkowo dużą masą, która uniemożliwia wypchnięcie szamba przez napór wód gruntowych – pojemność dostępnych w ofercie modeli waha się od 7 000 do 12 000 litrów. Asortyment obejmuje dwukomorowe zbiorniki monolityczne przedzielone płytą przelewową z otworem o średnicy 160 milimetrów – każdy z nich charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, maksymalną szczelnością oraz wykorzystaniem ściśle wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na wilgoć, niskie temperatury i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (np. uszkodzeń mechanicznych). Cechy te potwierdzają odpowiednie atesty bezpieczeństwa i certyfikaty jakości.

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne,

Szambo dwukomorowe

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne, Szambo dwukomorowe
Pojemnośc(litry) Wymiary w cm.(dł. x szer. x wys.) Cena(PLN)
7000 300x240x140 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
8000 300x240x160 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
10000 300x240x195 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
12000 400x240x165 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
14000 400x240x190 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo

*Podane cenny netto – do faktury doliczamy 23% vat

Kamal-Bet – wysokiej jakości dwukomorowe szamba betonowe w atrakcyjnych cenach

Dwukomorowe szamba betonowe Kamal-Bet swoją trwałość i długą żywotność zawdzięczają solidnej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałom, które posłużyły do ich wykonania – w ich produkcji stosuje się grube, 10 centymetrowe ścianki z wysokiej klasy betonu (B20 do B40) dostarczanego przez firmę Heidelberger-Górażdże, która jest jednym z czołowych producentów elementów betonowych w Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dajemy im również możliwość zakupu wytrzymałych płyt najazdowych wytrzymujących maksymalny nacisk 30 ton, kominków pod właz oraz samych włazów wykonanych z trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne żeliwa. Niezależne od wybranego modelu możesz być pewien, że wybierasz produkt najwyższej jakości – potwierdzają to m.in.: certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu ,,zbiorniki betonowe”, atest o numerze HK/W/0004/2004, kompletna dokumentacja techniczna, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklaracja zgodności obowiązująca na terenie krajów Unii Europejskiej.

Szambo dwukomorowe – szybka dostawa na terenie całego kraju oraz darmowy montaż!

Kamal-Bet to firma mieszcząca się w Radomiu oferująca transport wybranych produktów w każde miejsce na terenie kraju – koszt zakupu wraz z profesjonalnym transportem ustalany jest indywidualnie na samym początku realizacji. W ramach kompletnej usługi zapewniamy również montaż zbiornika, dzięki czemu nie ponosisz kosztów związanych z zatrudnieniem dodatkowej ekipy. Każde zakupione w naszym punkcie dwukomorowe szambo betonowe objęte jest 5 letnią gwarancją producenta. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny, które negocjujemy z klientami na początkowym etapie transakcji – chętnie słuchamy również ich sugestii i uwag związanych z przebiegiem realizowanej usługi. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: kamal-bet.pl, która zawiera cały dostępny asortyment oraz niezbędne szczegóły!