SZAMBA BETONOWE DWUKOMOROWE

Odpowiednio dopasowana do potrzeb użytkowników kanalizacja to podstawa - z myślą o rosnących wymaganiach naszych klientów postanowiliśmy zaoferować im dwukomorowe szamba betonowe Kamal-Bet dostępne w wielu różnych rozmiarach. Są to solidnie wykonane, bezodpływowe zbiorniki na ścieki charakteryzujące się stosunkowo dużą masą, która uniemożliwia wypchnięcie szamba przez napór wód gruntowych - pojemność dostępnych w ofercie modeli waha się od 7 000 do 12 000 litrów. Asortyment obejmuje dwukomorowe zbiorniki monolityczne przedzielone płytą przelewową z otworem o średnicy 160 milimetrów - każdy z nich charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, maksymalną szczelnością oraz wykorzystaniem ściśle wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na wilgoć, niskie temperatury i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (np. uszkodzeń mechanicznych). Cechy te potwierdzają odpowiednie atesty bezpieczeństwa i certyfikaty jakości.

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne,

Szambo dwukomorowe

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne, Szambo dwukomorowe
Pojemnośc(litry)Wymiary w cm.(dł. x szer. x wys.)Cena(PLN)
7000300x240x140Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
8000300x240x160Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
10000300x240x195Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
12000400x240x165Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
14000400x240x190Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo

*Podane cenny netto - do faktury doliczamy 23% vat

Kamal-Bet - wysokiej jakości dwukomorowe szamba betonowe w atrakcyjnych cenach

Dwukomorowe szamba betonowe Kamal-Bet swoją trwałość i długą żywotność zawdzięczają solidnej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałom, które posłużyły do ich wykonania - w ich produkcji stosuje się grube, 10 centymetrowe ścianki z wysokiej klasy betonu (B20 do B40) dostarczanego przez firmę Heidelberger-Górażdże, która jest jednym z czołowych producentów elementów betonowych w Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dajemy im również możliwość zakupu wytrzymałych płyt najazdowych wytrzymujących maksymalny nacisk 30 ton, kominków pod właz oraz samych włazów wykonanych z trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne żeliwa. Niezależne od wybranego modelu możesz być pewien, że wybierasz produkt najwyższej jakości - potwierdzają to m.in.: certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu ,,zbiorniki betonowe”, atest, kompletna dokumentacja techniczna, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklaracja zgodności obowiązująca na terenie krajów Unii Europejskiej.

Szambo dwukomorowe - szybka dostawa na terenie całego kraju oraz darmowy montaż!

Kamal-Bet to firma mieszcząca się w Radomiu oferująca transport wybranych produktów w każde miejsce na terenie kraju - koszt zakupu wraz z profesjonalnym transportem ustalany jest indywidualnie na samym początku realizacji. W ramach kompletnej usługi zapewniamy również montaż zbiornika, dzięki czemu nie ponosisz kosztów związanych z zatrudnieniem dodatkowej ekipy. Każde zakupione w naszym punkcie dwukomorowe szambo betonowe objęte jest 5 letnią gwarancją producenta. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny, które negocjujemy z klientami na początkowym etapie transakcji - chętnie słuchamy również ich sugestii i uwag związanych z przebiegiem realizowanej usługi. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: kamal-bet.pl, która zawiera cały dostępny asortyment oraz niezbędne szczegóły!

Jakie są zalety szamb dwukomorowych?

Szamba betonowe dwukomorowe są wybierane coraz chętniej głównie ze względów ekonomicznych. Zaletą tego typu szamb są niższe koszty eksploatacji, gdyż więcej komór zapewnia rzadsze opróżnianie, a co się z tym wiąże – także większe oszczędności.

Jaki rodzaj szamba wybrać?

Rodzaj szamba zależy przede wszystkim od tego, jakie zużycie wody wykazuje dany obiekt. Należy uwzględnić ilość osób będących w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajduje się wiele szamb betonowych, które tworzone są także z myślą o nieszablonowych rozwiązaniach takich jak np. przydomowy basen.