SZAMBA BETONOWE 25m3

Solidne szambo betonowe 25m3 to jeden z najchętniej wybieranych zbiorników z naszej oferty. Umożliwia on gromadzenie nieczystości z domów jednorodzinnych zamieszkałych przez około 4-6 osób. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno zbiorniki jednokomorowe o pojemności 25 m3, jak i zbiorniki dwu- i trzykomorowe. Jako doświadczony producent szamb betonowych o ugruntowanej pozycji na rynku pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Postaw na szambo betonowe 25m3 od Kamal-Bet

Jako doświadczony producent szamb betonowych chcemy dostarczać naszym Klientom jedynie najlepsze zbiorniki, które produkujemy z najwyższej jakości betonu. Oferujemy jeden z najszybszych terminów dostawy na rynku (od 2 do 5 dni roboczych) oraz bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. Dodatkowo na swoje produkty udzielamy 5 lat gwarancji, które pozwolą w pełni przetestować nasze zbiorniki, ale również zastosowaną metodę montażu.

Do oferowanych przez nas szamb dołączamy kominki pod właz, włazy żeliwne lub płyty najazdowe. Wszystkie wymienione elementy dostarczamy razem ze zbiornikiem betonowym pod wskazany adres. W ramach kompleksowych usług zapewniamy też profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych specjalistów.