SZAMBA BETONOWE WIELOKOMOROWE

Zbiorniki wielokomorowe łączone

Pojemnośc(litry) Wymiary w cm.(dł. x szer. x wys.) Cena(PLN)
8000 400x250x110 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
10000 400x250x135 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
12000 400x250x160 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
16000 480x300x150 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
18000 480x300x170 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
20000 480x300x190 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
20000 480x340x155 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo
24000 480x400x165 Cena wraz z transportem do klienta uzgadniana jest telefonicznie bądź mailowo

Kamal-Bet - najwyższa jakość wielokomorowych szamb betonowych w atrakcyjnej cenie!

Szamba wielokomorowe Kamal-Bet to zakup na lata – swoją trwałość i długą żywotność zawdzięczają solidnej i stabilnej konstrukcji oraz wykorzystaniu trwałych materiałów, które wykazują niezwykłą wręcz odporność na niskie temperatury, wilgoć i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Do ich produkcji wykorzystuje się gotowe ścianki betonowe o grubości 10 centymetrów dostarczane przez znaną w Europie markę Heidelberger-Górażdże, która jest czołowym producentem elementów betonowych na rynkach zachodnich.To jeden z czynników, który sprawia, że wielokomorowe szamba betonowe Kamal-Bet spełniają wszelkie obowiązujące standardy jakości i bezpieczeństwa – firma jako jedyna w Polsce posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu ,,zbiorniki betonowe” na terenie krajów Unii Europejskiej. Oferowane produkty posiadają również atest, pełną dokumentację techniczną wraz z deklaracją zgodności.

Szambo wielokomorowe - gwarancja szybkiego transportu oraz montaż w cenie zamówienia!

W Kamal-Bet najważniejszy jest dla nas klient, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – jesteśmy również otwarci na różnego rodzaju sugestie i uwagi dotyczące realizacji zleceń. Siedziba firmy mieści się w Radomiu, jednak transport w najbardziej odległe zakątki Polski nie stanowi dla nas najmniejszego problemu – oferujemy naszym klientom kompleksową usługę obejmującą również montaż, który otrzymujesz w cenie zamówienia. Koszt poszczególnych realizacji uzgadniamy jeszcze przed zawarciem umowy – najczęściej omawiamy go telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości towar w atrakcyjnych cenach oraz szybką dostawę od 2 do 5 dni roboczych – nie musisz również martwić się o dodatkową ekipę montażową, ponieważ tą kwestią również zajmujemy się osobiście!

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej

    Jakie są zalety szamb wielokomorowych?

    Szamba betonowe wielokomorowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą ograniczyć swoje wydatki. Dzięki temu, że szambo posiada dwie lub trzy komory, w których nieczystości są rozkładane, a następnie odprowadzane do gruntu, wywóz nieczystości jest o wiele rzadszy, co przekłada się na niższe koszty po stronie użytkującego.

    Jaki rodzaj szamba wybrać?

    Rodzaj szamba zależy przede wszystkim od tego, jakie zużycie wody wykazuje dany obiekt. Należy uwzględnić ilość osób będących w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajduje się wiele szamb betonowych, które tworzone są także z myślą o nieszablonowych rozwiązaniach takich jak np. przydomowy basen.