SZAMBA BETONOWE W JELENIEJ GÓRZE

Masz w planach rozpoczęcie budowy w Jeleniej Górze i potrzebujesz szamba betonowego? Nasza oferta skierowana jest do Ciebie. Produkujemy wysokiej jakości, niezawodne szamba betonowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Szamba betonowe Jelenia Góra – dla wymagających

Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. W Jeleniej Górze oferujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe o różnych pojemnościach. Z pewnością jakiś model spełni Twoje oczekiwania. Zbiorniki wielokomorowe produkujemy na specjalne zamówienie. Nasze szamba posiadają certyfikat i atesty potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Co oznacza, że zbiorniki mają solidną konstrukcję (wykonane z betonu klasy od B20 do B40), grube szczelne ściany (grubość 10 cm) i są bezpieczne zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Do szamba można dodatkowo dokupić żeliwny właz, kominek pod właz oraz specjalną płytę najazdową o maksymalnym obciążeniu 30 ton, co umożliwia parkowanie samochodów na szambie.

Szamba betonowe Jelenia Góra – odporne na warunki klimatyczne

Szambo, jakie dostarczamy w Jeleniej Górze, dzięki wykonaniu ze sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym wysokie temperatury czy mróz. Szambo niezależnie od pory roku i panujących warunków jest całkowicie szczelne. Dodatkową zaletą szamba betonowego jest jego waga. W przeciwieństwie do lekkich szamb wykonanych z plastiku szamba betonowe są bardzo ciężkie, dlatego niemożliwe jest wyparcie zbiornika na powierzchnię w wyniku działania wód gruntowych. Aby szambo było w pełni bezpieczne i komfortowe w eksploatacji, należy odpowiednio dopasować jego pojemność. Podczas doboru wielkości zbiornika należy wziąć pod uwagę liczbę osób, które będą korzystać z sanitariatów oraz ilość sprzętów AGD typu pralka czy zmywarka.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom