SZAMBO BETONOWE TORUŃ

Szambo nazywane jest również bezodpływowym zbiornikiem na ścieki. Stanowi ono jeden z najpopularniejszych sposobów na pozbywanie się nieczystości. W ofercie naszej firmy Kamal-Bet znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości szamb betonowych w Toruniu. Zakres naszych działań nie ogranicza się jednak do terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski - tak większych, jak i mniejszych miast. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć nawet kilkadziesiąt szamb betonowych do miasta Toruń, dzięki czemu możemy zaproponować niezwykle przystępne ceny. Sprawia to, że na zakup naszych wyrobów pozwolić mogą sobie również osoby, których budżet jest mocno ograniczony. Każdy z transportów jest przez nas dokładnie planowany i realizowany w sposób w pełni profesjonalny. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców w branży, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem. Czas oczekiwania na zamówione szambo to zaledwie od 2 do 5 dni roboczych. Każdy z naszych produktów objęty jest aż 5-letnią gwarancją. Oferujemy w pełni bezpłatny montaż szamba betonowego w miastach takich jak Toruń.

 

Szambo betonowe Toruń - dlaczego Kamal-Bet?

 

Szambo betonowe stanowi doskonałą alternatywę dla jego plastikowej wersji. Wpływ na to ma między innymi jego trwałość, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Taki produkt zamontować można nawet wówczas, gdy w najbliższym czasie znaleźć ma się nad nim podjazd dla samochodów. Kolejny atut takiego produktu to duży ciężar, dzięki czemu nie ma obaw, że szambo zostanie wyparte przez wody gruntowe. Co więcej, taki produkt jest znacznie tańszy od odpowiedników wykonanych z PCW. Do produkcji naszych szamb betonowych, dostarczanych do miasta Toruń, wykorzystujemy 10 cm ścianki wykonywane z betonu klasy od B20 do B40, który dostarczany jest przez czołowego europejskiego producenta - markę Heidelberg. Sprawia to, że gotowy produkt sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach i jest w pełni funkcjonalny przez cały okres eksploatacji. W ofercie firmy Kamal-Bet znaleźć można różnego rodzaju szamba betonowe. Do wyboru są tutaj między innymi modele monolityczne jedno- oraz dwukomorowe. Do każdego z nich zakupić można żeliwny właz, kominek pod właz lub płytę najazdową o wytrzymałości na poziomie 15-30 t.

Szamba betonowe w Toruniu na europejskim poziomie

 

Szambo betonowe ToruńKamal-Bet jest jedyną tego typu polską firmą, której udało się uzyskać certyfikat Eu na obrót produktami, jakimi są zbiorniki betonowe. Co ważne, dotyczy on nie tylko terenu naszego kraju, lecz również reszty państw Unii Europejskiej. Dostarczane przez nas do miasta Toruń szamba betonowe posiadają atest HK/W/0004/01/2004, deklarację zgodności oraz kompletną dokumentację, co sprawia, że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Polecam w 100%

Polecam w 100%

leszek J.

Dostawa odbyła się terminowo i

Dostawa odbyła się terminowo i punktualnie. Montaż także przebiegł sprawnie, solidnie i profesjonalnie pomimo trudnych warunków pogodowych. Firmę oceniam na 5+. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam

Alfred

Wymagane

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom