SZAMBO BETONOWE BYDGOSZCZ

Planujesz budowę w Bydgoszczy lub okolicy, ale Twoja działka nie ma podłączenia do sieci kanalizacyjnej? Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest instalacja szamba betonowego. Wystarczy wybrać rodzaj szamba i odpowiednią pojemność zbiornika, aby móc bez obaw magazynować ścieki i nieczystości.

Szamba betonowe Bydgoszcz – trwałość i niezawodność

Nasze szamba betonowe wykonane są z wysokiej jakości betonu. Zbiorniki mają ściany o grubości 10 centymetrów. Taka konstrukcja daje gwarancję wieloletniej niezawodności. Szambo betonowe jest lepsze niż jego plastikowe odpowiedniki. Przede wszystkim jest trwalsze, a do tego tańsze. Ponadto dzięki zastosowaniu dodatkowej płyty najazdowej zyskuje wytrzymałość do aż 30 ton. Bez problemu możesz zaparkować samochód w miejscu, w którym zainstalowane jest szambo. Wszystkie nasze produkty przeszły testy jakości, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty potwierdzające ich wysoką jakość. Szamba betonowe, jakie sprzedajemy i montujemy m.in. w Bydgoszczy, dostępne są w różnych pojemnościach, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie zbiornik dopasowany do jego potrzeb. Produkujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe na specjalne zamówienie. Służymy fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem.

Eko szamba betonowe Bydgoszcz – w zgodzie z naturą

Wszystkie nasze szamba betonowe są bezpieczne w eksploatacji nie tylko dla użytkowników, ale także dla środowiska. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy i szukasz nowoczesnego szamba – zgłoś się do nas. Solidna konstrukcja jest wysoce szczelna i odporna na uszkodzenia czy obciążenia. Ponadto szambo betonowe jest bardzo ciężkie, co eliminuje problem wyporności spowodowanej działaniem wód gruntowych. Odpowiednio dobrana pojemność zbiornika dopasowana do wielkości zabudowy, liczby mieszkańców lub użytkowników posesji czy ilości posiadanych sprzętów (np. pralka, zmywarka, etc.) nie spowoduje przelewania się szamba czy wycieku nieczystości. Jako dodatkowe zabezpieczenie można zastosować żeliwny właz i wspomniane wyżej płyty najazdowe. Właściwy dobór wielkości komór pozwala także zachować regularny i optymalny odstęp czasu pomiędzy kolejnymi wywozami nieczystości i ścieków.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom