SZAMBO BETONOWE W ŁODZI

Jeżeli planujesz budowę w Łodzi i szukasz szamba betonowego na swoją działkę, to nasza oferta spełni Twoje potrzeby. Produkujemy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne szamba betonowe, które są bezpieczne i komfortowe w użytku. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i pojemność, którą potrzebujesz.

Szamba betonowe Łódź – ceny

Cena szamba betonowego zależna jest od rodzaju zbiornika, jego wielkości oraz miejsca dowozu. W naszej ofercie dostępne są szamba betonowe z jedną komorą, z dwiema komorami i wielokomorowe produkowane na indywidualne zamówienie. Komory mają pojemność od 4 m3 do 12 m3. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Służymy profesjonalnym i fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Szambo betonowe 5 m3 – Łódź

Szambo betonowe o pojemności 5 m3 jest odpowiednie do małych domów jednorodzinnych, w których mieszkają 2 osoby. Dzięki temu zbiornik nie będzie się zapełniać zbyt szybko i będzie zachowana optymalna częstotliwość wywozu ścieków i nieczystości. Szambo betonowe, jakie oferujemy m.in. na terenie Łodzi, wykonane jest z wysokiej klasy betonu (od B20 do B40), ma grubość ścian 10 cm, co gwarantuje solidną konstrukcję odporną na obciążenia czy niekorzystne działanie czynników klimatycznych. Zbiornik zachowuje szczelność w każdej sytuacji. Szambo może być wyposażone w płytę najazdową, na której mogą parkować samochody, ponieważ maksymalne obciążenie wynosi aż 30 ton.

Szambo betonowe 10 m3 – Łódź

Szambo betonowe o pojemności 10 m3 jest idealne dla domów jednorodzinnych, w których przebywają 2-4 osób. W takim przypadku mniejszy zbiornik mógłby zapełniać się zbyt szybko, co mogłoby powodować wzrost kosztów związanych z wywozem nieczystości. Szambo betonowe o tej pojemności także wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia i obciążenia. Jest szczelne i bezpieczne w użytkowaniu nie tylko dla mieszkańców danej posesji, ale także dla środowiska naturalnego. Szambo o pojemności 10 m3 również może zostać wyposażone w płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton. Innym rozwiązaniem może być zastosowanie niezawodnego żeliwnego włazu.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom