SZAMBO BETONOWE NOWY SĄCZ

Mianem szamba określa się bezodpływowy zbiornik na ścieki. Wyrób ten od wielu lat uznawany jest na najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieczystości. Jedną z jego wersji jest szambo betonowe, w produkcji oraz transporcie którego specjalizuje się nasza firma Kamal-Bet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, wykwalifikowanymi specjalistami. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Nasze szamba betonowe dostarczamy między innymi do miasta Nowy Sącz. Działamy jednak nie tylko na terenie małopolski – swoje usługi świadczymy w całym kraju. Czas realizacji zlecenia, od momentu złożenia zamówienia to zaledwie od 2 do 5 dni. Oferujemy w pełni darmowy montaż. Fakt, iż jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć do kilkudziesięciu zbiorników, w korzystny sposób wpływa na ceny oferowanych przez nas usług.

Szambo betonowe Nowy Sącz – dlaczego warto?

Szambo betonowe jest rozwiązaniem, które posiada cały szereg zalet. Zaliczyć można do nich między innymi wysoki ciężar. Sprawia to, że zbiornik znacznie lepiej osadza się w gruncie, przez co nie ma tutaj obawy, że może on zostać wypchnięty przez wody gruntowe (dotyczy to nawet sytuacji, gdy jest pusty). Kolejny plus takiego produktu to większa wytrzymałość niż w przypadku tych, które wykonane zostały z plastiku. Szamba betonowe charakteryzują się również niższą ceną. Decydując się na zakup produktu tego typu od naszej firmy Kamal-Bet, można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas i będzie w pełni niezawodny. Do jego produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości beton w klasie od B20 od B40, który dostarczany jest przez wiodącego europejskiego producenta – firmę Heidellberger.

Bogaty wybór i najwyższa jakość – szamba betonowe Nowy Sącz

W naszej ofercie znaleźć można szamba betonowe dostarczane do miasta Nowy Sącz w kilku różnych wersjach. Klient ma tutaj do wyboru między innymi modele jednokomorowe monolityczne oraz dwukomorowe monolityczne o różnych kształtach, wymiarach oraz pojemnościach. Każdy z nich może zostać dodatkowo wyposażony w płytę najazdową o wytrzymałości wahającej się między 15 a 30 ton, kominek pod właz oraz właz żeliwnych. Jesteśmy również jedyną w Polsce firmą tego typu, której udało się uzyskać certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami betonowymi. Obowiązuje on zarówno w naszym kraju, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Oprócz tego, nasze szamba betonowe posiadają atest HK/W/0004/01/2004, dokumentację techniczną oraz deklarację zgodności. Czyni do z nas wiodącego dostawcę tego typu produktów na rodzimym rynku. Gwarantujemy, że nasze szamba sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszego asortymentu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie pomożemy Ci w wyborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, który będzie w 100% niezawodny.

Polecam firmę z czystym sumieniem,

Polecam firmę z czystym sumieniem, jakość szamba betonowego w mojej ocenie jest wysoka

Ludwik

Wymagane

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom