SZAMBO BETONOWE ZGIERZ

Kamal-Bet jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, w ofercie której znaleźć można między innymi wysokiej jakości szamba betonowe. Nasze produkty dostarczamy między innymi do miasta Zgierz. Działamy jednak nie tylko na terenie województwa łódzkiego. Usługi świadczymy w całej Polsce – tak w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć nawet kilkadziesiąt szamb betonowych do Zgierza, co przekłada się na konkurencyjną cenę naszych usług. Posiadamy grono stałych, zadowolonych klientów – tak prywatnych, jak i instytucjonalnych, które z roku na rok stopniowo się powiększa. Wpływ na to może mieć zarówno najwyższa jakość produktów wykorzystywanych podczas tworzenia naszych szamb, jak i najwyższy poziom świadczonych usług. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, doświadczonych, odpowiednio przeszkolonych specjalistów. Nie sposób tu również nie wspomnieć o krótkim czasie realizacji usług, który waha się od 2 do 5 dni. Montaż naszych szamb wykonujemy nieodpłatnie. Każdy z naszych wyrobów objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

Dlaczego właśnie szambo betonowe?

Szambo betonowe inaczej nazwać można bezodpływowym zbiornikiem na nieczystości. Stanowi ono doskonałą alternatywę dla jego plastikowej wersji. Pisząc o tego typu produktach, warto wspomnieć o ich głównych zaletach takich, jak chociażby przystępna cena. Szamba betonowe dostarczane przez nas do Zgierza dostarczane są w jednym elemencie. To produkty szczelne, solidne, wytrzymałe o dużej żywotności. Charakteryzują się one również wysoką masą. Sprawia to, że taki zbiornik bardzo dobrze osadza się w gruncie i nie ulega naporowi wód gruntowych. Nasze szamba wykonujemy z najwyższej jakości betonu w klasie od B20 do B40 dostarczanego od wiodącego europejskiego producenta – marki Heidelberger. Grubość ich ścianek wynosi około 10 cm, co sprawia, że są one w pełni odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i sprawdzają się w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Bogaty asortyment szamb betonowych w Zgierzu

Szambo betonowe ZgierzNasza firma Kamal-Bet oferuje rozmaite szamba betonowe różniące się od siebie między innymi wymiarami, kształtem oraz pojemnością. Do wyboru są tutaj modele jednokomorowe monolityczne, dwukomorowe monolityczne oraz jednokomorowe łączone razem z wielokomorowymi łączonymi. Do każdego produktu dokupić można dodatkowo właz żeliwny, kominek pod właz oraz płytę najazdową o wytrzymałości od 15 do 30 ton. Nasze szambo betonowe w mieście Zgierz posiada kompletną dokumentację techniczną, deklarację zgodności oraz atest HK/W/0004/01/2004. Jesteśmy jedynym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce, które posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami metalowymi – tak na terenie naszego kraju, jak i całego obszaru Unii Europejskiej. Czyni to z nas wiodącego na rodzimym rynku producenta szamb betonowych. W naszej ofercie znaleźć można również ich wersję ekologiczną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kamal-Bet!

Cena za zakup szamba była

Cena za zakup szamba była tutaj bezkonkurencyjna. Obejmowała również nieodpłatny montaż, który był bardzo profesjonalny. A produkt jest w jak najlepszym porządku.

franciszek

Wymagane

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom