SZAMBO BETONOWE ZAMOŚĆ

W każdym budynku mieszkalnym zachodzi konieczność odprowadzania nieczystości. Obiekty nie dysponujące przyłączem kanalizacyjnym zobowiązane są do zakupu i montażu szamba betonowego. Jedną z wiodących na polskim rynku firm świadczących tego typu usługi jest nasze przedsiębiorstwo Kamal-Bet. Nasze szamba betonowe dostarczamy nie tylko na terenie miasta Zamość i województwa lubelskiego. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Każdy z transportów jest przez nas szczegółowo planowany i realizowany w pełni profesjonalnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami. Jednocześnie jesteśmy w stanie transportować nawet kilkadziesiąt szamb, co w pozytywny sposób przekłada się na ceny świadczonych przez nas usług. Oferowane przez Kamal-Bet szamba betonowe są objęte 5-letnią gwarancją. Czas ich dostawy waha się od 2 do 5 dni roboczych. Oferujemy w pełni bezpłatny montaż. Decydując się na zakup naszych szamb możesz liczyć na w pełni fachową obsługę i bezproblemowe użytkowanie przez cały okres eksploatacji.

Najlepsze rozwiązanie? Szambo betonowe w Zamościu od Kamal-Bet!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup szamba betonowego zamiast jego plastikowej wersji? Wpływ na to ma kilka czynników. Jednym z nich jest duża masa, która sprawia, że taki produkt bardzo dobrze osadza się w gruncie i nie ulega naporowi wód gruntowych. Takie produkty są również niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Decydując się na ich zakup można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas i będą w pełni niezawodne. Sprawdzą się one nawet wówczas, gdy zbudujemy nad nimi miejsce parkingowe. Nasze szamba betonowe dostarczane do miasta Zamość mają trwałą ściankę o grubości 10 cm. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości beton w klasie od B20 do B40, który dostarczany jest przez wiodącego europejskiego producenta – markę Heidelberger. Każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru jednego z kilku rodzajów szamb. W ofercie Kamal-Bet znaleźć można między innymi modele jednokomorowe monolityczne oraz dwukomorowe monolityczne. Do każdego z nich dokupić można właz żeliwny, kominek pod właz oraz płytę najazdową o wytrzymałości na poziomie 15-30 ton.

Szambo betonowe w Zamościu z europejskim certyfikatem

Szambo betonowe ZamośćFirma Kamal-Bet jest jedynym tego typu polskim przedsiębiorstwem, które posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami budowlanymi – tak na terenie naszego kraju, jak i w pozostałych państwach Unii Europejskiej. Oprócz tego, oferowane przez nas szamba betonowe posiadają pełną dokumentację techniczną, deklarację zgodności i atest HK/W/0004/01/2004. W naszej ofercie znaleźć można również szamba ekologiczne oraz zbiorniki betonowe. Bez względu na to, który z produktów się zdecydujesz, możesz liczyć na fachową pomoc naszych ekspertów – tak podczas zakupu, jak i w czasie eksploatacji danego produktu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z dostępnym asortymentem! Już dziś dołącz do grona naszych klientów!

Dziękuję, to świetna cena za

Dziękuję, to świetna cena za bardzo dobry system. Transport był bardzo punktualny – gorąco polecam

Hilary

Wymagane

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom