SZAMBO BETONOWE KRAKÓW

Szamba betonowe stanowią doskonałe rozwiązanie w obiektach, w których nie ma możliwości przyłączenia do kanalizacji miejskiej. Nasze rozwiązania charakteryzują się wytrzymałością i solidną konstrukcję. Sięgają po nie m.in. właściciele domów jednorodzinnych na terenie gminy Kraków.

Zamów szambo betonowe w Krakowie

Szamba betonowe oferowane przez Kamal-Bet odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a ponadto są niezwykle szczelne. Posiadają grube, betonowe ścianki w klasie od B20 do B40. Do ich produkcji wykorzystuję się surowce pochodzące od znanego producenta Heidelberger-Górażdże. Dzięki temu szamba betonoweinstalowanew Krakowiei okolicach mogą służyć przez wiele lat. Są odporne na działanie wilgoci, zmiennych temperatur, a także uszkodzeń mechanicznych. Wyróżniają się stosunkowo dużą masą zapobiegającą wyparciu zbiorników przez wody gruntowe.

Zdajemy sobie sprawę, że Kraków to miasto o wysokiej różnorodności architektonicznej, dlatego zapewniamy szamba betonowe w rozmaitych pojemnościach i wymiarach. Nasze rozwiązania bez trudu dopasujesz do domów o niewielkiej oraz dużej powierzchni. Do wyboru są zbiorniki jednokomorowe i wielokomorowe wyposażone w betonową pokrywę. Opcjonalnie możesz też zdecydować się na dodatkowy żeliwny właz, płytę dojazdową oraz kominek pod właz.

Szamba betonowe w Krakowie w dobrej cenie

Jeśli jesteś właścicielem lokalu znajdującego się w okolicy miasta Kraków, zapoznaj się z ofertą na szambo betonowe. Koszty związane z montażem zależą od wielu czynników. Do najważniejszych zaliczamy:
pojemność,
wymiary (wysokość, długość, szerokość),
grubość ścianek,
miejsce montażu,
dodatkowe wyposażenie (np. płyta najazdowa).
Przygotowanie szczegółowego kosztorysu na szamba betonowe wymaga indywidualnego podejścia. Nasi pracownicy instalowali produkty w wielu miejscach na terenie gminy Kraków, proponując konkurencyjne ceny.

Szamba betonowe w Krakowie od Kamal-Bet

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dopasowania właściwego rozwiązania. Żeby szamba betonowe spełniały swoje funkcje, muszą być odpowiednio przytwierdzone. Nasza firma dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, a jakość usług potwierdzają referencje wystawione przez osoby z miasta Kraków. Do produktów załączamy również dokumentację techniczną i atesty. Warto wspomnieć, że marka Kamal-Bet – jako jedyna firma w Polsce – dysponuje certyfikatem pozwalającym na obrót zbiorników betonowych w krajach unijnych. Aby poznać szczegóły na ten temat, zachęcamy do kontaktu.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom