SZAMBO BETONOWE KRAKÓW

Szambo betonowe w Krakowie stanowi doskonałe rozwiązanie w obiektach, w których nie ma możliwości przyłączenia do kanalizacji miejskiej. Nasze rozwiązania charakteryzują się wytrzymałością i solidną konstrukcję. Sięgają po nie m.in. właściciele domów jednorodzinnych na terenie gminy Kraków.

 

Zamów szambo betonowe w Krakowie

 

Szamba betonowe oferowane przez Kamal-Bet odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a ponadto są niezwykle szczelne. Posiadają grube, betonowe ścianki w klasie od B20 do B40. Do ich produkcji wykorzystuję się surowce pochodzące od znanego producenta Heidelberger-Górażdże. Dzięki temu szamba betonoweinstalowanew Krakowiei okolicach mogą służyć przez wiele lat. Są odporne na działanie wilgoci, zmiennych temperatur, a także uszkodzeń mechanicznych. Wyróżniają się stosunkowo dużą masą zapobiegającą wyparciu zbiorników przez wody gruntowe.

Zdajemy sobie sprawę, że Kraków to miasto o wysokiej różnorodności architektonicznej, dlatego zapewniamy szamba betonowe w rozmaitych pojemnościach i wymiarach. Nasze rozwiązania bez trudu dopasujesz do domów o niewielkiej oraz dużej powierzchni. Do wyboru są zbiorniki jednokomorowe i wielokomorowe wyposażone w betonową pokrywę. Opcjonalnie możesz też zdecydować się na dodatkowy żeliwny właz, płytę dojazdową oraz kominek pod właz.

Szambo betonowe Kraków w dobrej cenie

 

Jeśli jesteś właścicielem lokalu znajdującego się w okolicy miasta Kraków, zapoznaj się z ofertą na szambo betonowe. Koszty związane z montażem zależą od wielu czynników. Do najważniejszych zaliczamy:
pojemność,
wymiary (wysokość, długość, szerokość),
grubość ścianek,
miejsce montażu,
dodatkowe wyposażenie (np. płyta najazdowa).
Przygotowanie szczegółowego kosztorysu na szamba betonowe wymaga indywidualnego podejścia. Nasi pracownicy instalowali produkty w wielu miejscach na terenie gminy Kraków, proponując konkurencyjne ceny.

Szamba betonowe w Krakowie od Kamal-Bet

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dopasowania właściwego rozwiązania. Żeby szamba betonowe spełniały swoje funkcje, muszą być odpowiednio przytwierdzone. Nasza firma dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, a jakość usług potwierdzają referencje wystawione przez osoby z miasta Kraków. Do produktów załączamy również dokumentację techniczną i atesty. Warto wspomnieć, że marka Kamal-Bet – jako jedyna firma w Polsce – dysponuje certyfikatem pozwalającym na obrót zbiorników betonowych w krajach unijnych. Aby poznać szczegóły na ten temat, zachęcamy do kontaktu.

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom