SZAMBO BETONOWE NOWY SĄCZ

Mianem szamba określa się bezodpływowy zbiornik na ścieki. Wyrób ten od wielu lat uznawany jest na najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieczystości. Jedną z jego wersji jest szambo betonowe, w produkcji oraz transporcie którego specjalizuje się nasza firma Kamal-Bet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, wykwalifikowanymi specjalistami. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Nasze szamba betonowe dostarczamy między innymi do miasta Nowy Sącz. Działamy jednak nie tylko na terenie małopolski – swoje usługi świadczymy w całym kraju. Czas realizacji zlecenia, od momentu złożenia zamówienia to zaledwie od 2 do 5 dni. Oferujemy w pełni darmowy montaż. Fakt, iż jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć do kilkudziesięciu zbiorników, w korzystny sposób wpływa na ceny oferowanych przez nas usług.

Szambo betonowe Nowy Sącz – dlaczego warto?

Szambo betonowe jest rozwiązaniem, które posiada cały szereg zalet. Zaliczyć można do nich między innymi wysoki ciężar. Sprawia to, że zbiornik znacznie lepiej osadza się w gruncie, przez co nie ma tutaj obawy, że może on zostać wypchnięty przez wody gruntowe (dotyczy to nawet sytuacji, gdy jest pusty). Kolejny plus takiego produktu to większa wytrzymałość niż w przypadku tych, które wykonane zostały z plastiku. Szamba betonowe charakteryzują się również niższą ceną. Decydując się na zakup produktu tego typu od naszej firmy Kamal-Bet, można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas i będzie w pełni niezawodny. Do jego produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości beton w klasie od B20 od B40, który dostarczany jest przez wiodącego europejskiego producenta – firmę Heidellberger.

 

Bogaty wybór i najwyższa jakość – szambo betonowe Nowy Sącz


W naszej ofercie znaleźć można szamba betonowe dostarczane do miasta Nowy Sącz w kilku różnych wersjach. Klient ma tutaj do wyboru między innymi modele jednokomorowe monolityczne oraz dwukomorowe monolityczne o różnych kształtach, wymiarach oraz pojemnościach. Każdy z nich może zostać dodatkowo wyposażony w płytę najazdową o wytrzymałości wahającej się między 15 a 30 ton, kominek pod właz oraz właz żeliwnych. Jesteśmy również jedyną w Polsce firmą tego typu, której udało się uzyskać certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami betonowymi. Obowiązuje on zarówno w naszym kraju, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Oprócz tego, nasze szamba betonowe posiadają atest HK/W/0004/01/2004, dokumentację techniczną oraz deklarację zgodności. Czyni do z nas wiodącego dostawcę tego typu produktów na rodzimym rynku. Gwarantujemy, że nasze szamba sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszego asortymentu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie pomożemy Ci w wyborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, który będzie w 100% niezawodny.

 

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej