SZAMBO BETONOWE TARNÓW

Nasza firma Kamal-Bet specjalizuje się w produkcji i transporcie szamb betonowych. Nasze wyroby dostarczamy między innymi na terenie Tarnowa. Działamy jednak nie tylko w województwie małopolskim. Teren naszego działania obejmuje bowiem całą Polskę - tak większe, jak i mniejsze miasta. Czas realizacji zlecenia od momentu złożenia zamówienia, waha się od 2 do maksymalnie 5 dni. Jako że jednocześnie jesteśmy w stanie przewieźć nawet kilkadziesiąt szamb betonowych do Tarnowa, nasze ceny są niezwykle konkurencyjne. Sprawia to, że na zakup wyrobów Kamal-Bet pozwolić może sobie każdy, nawet osoba prywatna czy firma, która dysponuje mocno ograniczonym budżetem. Każdy z naszych transportów jest dokładnie zaplanowany, przemyślany i zrealizowany w sposób w pełni profesjonalny.

 

Dlaczego warto postawić na szambo betonowe w Tarnowie?

 

Szambo betonowe stanowi doskonałą alternatywę dla jego plastikowej wersji. Przede wszystkim jest ono znacznie cięższe, a co za tym idzie - nie ma tu obaw, że zostanie ono wyparte pod naciskiem wód gruntowych. Do ich zalet zaliczyć można także dużą trwałość, szczelność oraz odporność na uszkodzenia i obciążenia. Takie szambo bez obaw stosować można na gruntach podmokłych. Nie sposób nie wspomnieć tu również o szybkości montażu (czas realizacji tego typu usługi w większości przypadków nie przekracza 6 godzin). Takie zbiorniki dostarczane są w jednym elemencie. Dlaczego warto postawić właśnie na nasze szambo betonowe w mieście Tarnów? Przemawia za nami między innymi najwyższa jakość stosowanych materiałów. Pracujemy na betonie w klasach od B20 do B40, który dostarczany jest przez wiodącego europejskiego producenta - markę Heidelberger. Nasze szamba mają ścianki o grubości 10 centymetrów, co sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe. Decydując się na ich zakup możesz mieć pewność, że posłużą Ci one przez długi czas i będą w pełni niezawodne. Do każdego zbiornika dokupić można płytę najazdową o wytrzymałości od 15 do 30 ton, kominek pod właz oraz właz żeliwny.

Szambo betonowe Tarnów - dla wymagających

 

Szambo betonowe TarnówDlaczego nasze szamba betonowe w Tarnowie są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów? Wpływ na to ma między innymi fakt, iż posiadają one deklarację zgodności, kompletną dokumentację techniczną oraz atest HK/W/0004/01/2004. Oprócz tego, jesteśmy jedyną tego typu firmą w naszym kraju, która posiada stosowny certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami budowlanymi. Co ważne, obejmuje on nie tylko Polskę, lecz również wszystkie pozostałe kraje Unii Europejskiej. Nie sposób nie wspomnieć tu również o naszym wieloletnim doświadczeniu w branży oraz współpracy wyłącznie z najlepszymi, wykwalifikowanymi ekspertami. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania na temat świadczonych przez nas usług - skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy Ci w wyborze szamba idealnego, które będzie w 100% dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Już dziś dołącz do grona naszych klientów!

Kamal bet dostarcza świetne rozwiązanie

Kamal bet dostarcza świetne rozwiązanie

klaudiusz

Wymagane

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom