SZAMBO BETONOWE PŁOCK

Szambo betonowe w Płocku to najpopularniejsza na rynku forma niwelowania nieczystości. Ma ono postać bezodpływowego zbiornika na ścieki. W ich produkcji oraz transporcie specjalizuje się nasza firma Kamal-Bet. Jeżeli szukasz niezawodnego i trwałego szamba betonowego w Płocku – doskonale trafiłeś! Nasze wyroby dostarczamy jednak nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, lecz całej Polski. Docieramy tak do większych, jak i do mniejszych miast. Tym, co wyróżnia nas spośród innych, działających na rodzimym rynku firm oferujących zbliżony rodzaj usług, jest krótki czas realizacji zlecenia – w naszym przypadku nie przekracza on 5 dni. Co najważniejsze – montaż oferowanych przez nas szamb betonowych jest w pełni darmowy. Do zalet wyrobów Kamal-Bet zaliczyć można także konkurencyjną cenę usług, która związana jest z faktem, iż jesteśmy w stanie realizować do kilkudziesięciu dostaw jednocześnie.

Szambo betonowe Płock – rozwiązanie na lata

Kupując szambo betonowe w mieście Płock za pośrednictwem naszej firmy Kamal-Bet możesz mieć pewność, że posłuży Ci ono przez wiele lat, będzie w pełni sprawne i sprawdzi się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Na oferowane przez nas produkty udzielamy aż 5-letniej gwarancji. Nasze szamba betonowe wytwarzane są z wyłącznie najwyższej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak beton w klasach między B20 a B40, dostarczany przez firmę Heidelberg, która jest wiodącym na rynku europejskim producentem. Szamba z naszej oferty posiadają ścianki o grubości 10 cm i dużą masę, dzięki czemu nie ulegają wyporowi na skutek działania wód gruntowych. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną ofertą szamb betonowych, do instalacji w mieście Płock. Klienci do wyboru mają tutaj zbiorniki jednokomorowe monolityczne (inaczej prostokątne) oraz dwukomorowe (dwukomorowe monolityczne). Oprócz tego, w naszej ofercie dostępne są także modele jednokomorowe łączone, wraz z wielokomorowymi łączonymi. Różnią się one od siebie wymiarami, kształtem oraz pojemnością. Tak duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tu rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

 

Szambo betonowe w mieście Płock, z certyfikatem EU

Nasza firma Kamal-Bet posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Współpracują z nami klienci zarówno prywatni, jak i instytucje. Ich grono stale się powiększa. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie najlepszych na rynku specjalistów ze stosownym wykształceniem i przeszkoleniem. Tym, co wyróżnia nasze szamba betonowe jest fakt, iż jako jedyna w Polsce firma dysponujemy certyfikatem EU uprawniającym nas do obrotu zbiornikami betonowymi – tak w naszym kraju, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze produkty posiadają atest HK/W/0004/01/2004, deklarację zgodności oraz pełną dokumentację techniczną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania na temat oferty Kamal-Bet – zapraszamy do kontaktu! Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze idealnego szamba betonowego w Płocku.

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej