SZAMBO BETONOWE GLIWICE

Szamba betonowe w Gliwicach to alternatywa dla mniej trwałych i bardziej szkodliwych dla środowiska zbiorników wykonanych z plastiku. Na terenie gminy Gliwice planujesz kupić działkę, która dopiero w przyszłości zostanie podłączona do sieci kanalizacyjnej? Wybierz zbiornik na nieczystości. W ofercie Kamal-Bet znajdziesz szambo betonowe o optymalnej pojemności.

Zamów szambo betonowe w Gliwicach

Gliwice to jedno z miast, w których montujemy oferowane szamba betonowe. Etap montażu zawsze jest jednak poprzedzony doborem odpowiedniego zbiornika. Produkujemy zbiorniki dla inwestorów o różnych potrzebach. W ofercie mamy zarówno niewielkie, jak i duże zbiorniki na ścieki – pojemność największych szamb wynosi 28 000 l. W zależności od wielkości inwestycji i planów inwestora proponujemy szambo betonowe jednokomorowe lub zbiorniki wielokomorowe łączone zarówno w poziomie, jak i pionie.

Montowane przez nas szamba betonowewyróżnia:

  • Jakość. Stosujemy beton od sprawdzonego producenta (Heidelberg-Górażdże), dzięki czemu nasze zbiorniki są szczelne.
  • Certyfikaty. Posiadamy certyfikaty uprawniające do obrotu zbiornikami na nieczystości również poza granicami Polski.
  • Możliwość dokupienia kompatybilnych elementów. Przykładem mogą być praktyczne kominki betonowe.

Zamawiającu nas szambo betonowe na działkę położoną w obrębie miasta Gliwice, otrzymasz 5-letnią gwarancję.

 

Szambo betonowe Gliwice w dobrej cenie

Gliwice nie są wyjątkiem na mapie Polski – miejsc, gdzie sieć kanalizacyjna nie jest rozbudowana, jest wiele. Mimo że szamba betonowe są zamawiane przez wielu inwestorów, to wskazanie nawet szacunkowego kosztu ich zakupu, transportu i montażu jest niemożliwe – zmiennych jest zbyt wiele.

Szamba betonowe Gliwice – ceny są uzależnione od następujących czynników:

  • Rodzaj i pojemność zbiornika. Jednokomorowy zbiornik na nieczystości jest tańszy niż szambo dwukomorowe czy wielokomorowe. Szambo betonowe, jakie zostanie zamontowane na działce w Gliwicach, może też mieć różną pojemność.
  • Wybrane przez inwestora wyposażenie. Niektóre elementy, np. płyta najazdowa o zwiększonej wytrzymałości czy właz żeliwny, są dodatkowe płatne.
  • Transport zbiornika. Gotowy zbiornik na ścieki z gospodarstwa domowego trzeba przetransportować na działkę. Zakup szamba w naszej firmie to gwarancja, że dowieziemy je do Gliwic.

Chcesz poznać ceny szamb betonowych o konkretnych wymiarach? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz od nas ofertę.

 

Szamba betonowe w Gliwicach od Kamal-Bet

Sprzedajemy i montujemy szamba betonowe w Gliwicach na działcewe wskazanym przez klienta miejscu. Zapewniamy szybką realizację zleceń – zbiornik na plac budowy możemy dostarczyć nawet w ciągu 2 dni roboczych. Chcesz kupić szczelne, trwałe i wyprodukowane zgodnie z aktualnymi normami szambo betonowe? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej