SZAMBA BETONOWE GLIWICE

Szamba betonowe to alternatywa dla mniej trwałych i bardziej szkodliwych dla środowiska zbiorników wykonanych z plastiku. Na terenie gminy Gliwice planujesz kupić działkę, która dopiero w przyszłości zostanie podłączona do sieci kanalizacyjnej? Wybierz zbiornik na nieczystości. W ofercie Kamal-Bet znajdziesz szambo betonowe o optymalnej pojemności.

Zamów szambo betonowe w Gliwicach

Gliwice to jedno z miast, w których montujemy oferowane szamba betonowe. Etap montażu zawsze jest jednak poprzedzony doborem odpowiedniego zbiornika. Produkujemy zbiorniki dla inwestorów o różnych potrzebach. W ofercie mamy zarówno niewielkie, jak i duże zbiorniki na ścieki – pojemność największych szamb wynosi 28 000 l. W zależności od wielkości inwestycji i planów inwestora proponujemy szambo betonowe jednokomorowe lub zbiorniki wielokomorowe łączone zarówno w poziomie, jak i pionie.

Montowane przez nas szamba betonowewyróżnia:

  • Jakość. Stosujemy beton od sprawdzonego producenta (Heidelberg-Górażdże), dzięki czemu nasze zbiorniki są szczelne.
  • Certyfikaty. Posiadamy certyfikaty uprawniające do obrotu zbiornikami na nieczystości również poza granicami Polski.
  • Możliwość dokupienia kompatybilnych elementów. Przykładem mogą być praktyczne kominki betonowe.

Zamawiającu nas szambo betonowe na działkę położoną w obrębie miasta Gliwice, otrzymasz 5-letnią gwarancję.

Szamba betonowe w Gliwicach w dobrej cenie

Gliwice nie są wyjątkiem na mapie Polski – miejsc, gdzie sieć kanalizacyjna nie jest rozbudowana, jest wiele. Mimo że szamba betonowe są zamawiane przez wielu inwestorów, to wskazanie nawet szacunkowego kosztu ich zakupu, transportu i montażu jest niemożliwe – zmiennych jest zbyt wiele.

Szamba betonowe Gliwice – ceny są uzależnione od następujących czynników:

  • Rodzaj i pojemność zbiornika. Jednokomorowy zbiornik na nieczystości jest tańszy niż szambo dwukomorowe czy wielokomorowe. Szambo betonowe, jakie zostanie zamontowane na działce w Gliwicach, może też mieć różną pojemność.
  • Wybrane przez inwestora wyposażenie. Niektóre elementy, np. płyta najazdowa o zwiększonej wytrzymałości czy właz żeliwny, są dodatkowe płatne.
  • Transport zbiornika. Gotowy zbiornik na ścieki z gospodarstwa domowego trzeba przetransportować na działkę. Zakup szamba w naszej firmie to gwarancja, że dowieziemy je do Gliwic.

Chcesz poznać ceny szamb betonowych o konkretnych wymiarach? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz od nas ofertę.

Szamba betonowe w Gliwicach od Kamal-Bet

Sprzedajemy i montujemy szamba betonowe w Gliwicach na działcewe wskazanym przez klienta miejscu. Zapewniamy szybką realizację zleceń – zbiornik na plac budowy możemy dostarczyć nawet w ciągu 2 dni roboczych. Chcesz kupić szczelne, trwałe i wyprodukowane zgodnie z aktualnymi normami szambo betonowe? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom