SZAMBO BETONOWE Bytom

Mieszkasz w mieście Bytom lub w okolicach i szukasz wysokiej jakości zbiornika na magazynowanie ścieków i nieczystości? Szambo betonowe w Bytomiu to jedyne i najlepsze rozwiązanie na działkach, które nie mają podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Oferujemy niezawodne szamba wykonane z betonu. Sprawdź naszą ofertę!

Szambo betonowe Bytom - rozwiązanie na lata

Nasze szamba betonowe, które sprzedajemy i montujemy w mieście Bytom, wyróżniają się solidną konstrukcją, precyzyjnym wykonaniem i niezawodnością na wiele lat. Szambo betonowe wykonane jest z betonu bardzo dobrej klasy od B20 do B40. Spełnia wymagane normy, ma certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, przechodzi restrykcyjne testy. Zbiorniki mają 10-centymetrowe ściany, są szczelne, bezpieczne w użytkowaniu, odporne na działanie każdych warunków atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne.

Szambo betonowe, które zamontujemy na Twojej posesji w Bytomiu, ze względu na swój duży ciężar nie będzie podatne na wypieranie go na powierzchnię poprzez działanie wód gruntowych. To niewątpliwa przewaga nad lekkimi szambami wykonanymi z plastiku.

Szambo powinno być dobrane odpowiednio do liczby mieszkańców lub użytkowników, ilości pralek, zmywarek i innych urządzeń sanitarnych. Na prywatnej posesji warto także uwzględnić takie czynniki jak przyzwyczajenia domowników np. do długich pryszniców lub częstych kąpieli.

W przypadku niewielkiej działki w Bytomiu lub okolicach, na której nie można wyznaczyć oddzielnego miejsca na montaż zbiornika, można skorzystać z dodatkowej płyty najazdowej o wytrzymałości 30 ton. Takie rozwiązanie będzie bezpieczne i umożliwi np. parkowanie samochodów na szambie.

Nasze szamba betonowe cieszą się zaufaniem Klientów

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało obsługą Klienta na najwyższym poziomie. Grono zadowolonych Klientów z całej Polski, w tym z Bytomia i okolic, powiększa się każdego dnia. Oferujemy niezawodne szamba jednokomorowe, dwukomorowe (wymagają dodatkowego pozwolenia ze względu na odprowadzanie części oczyszczonej wody do gruntów za pomocą drenażu), wielokomorowe oraz dodatkowe akcesoria do szamb. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i krótkie terminy realizacji zamówienia. Przy zakupie szamba oferujemy montaż w Bytomiu gratis.

Jeżeli mieszkasz w mieście Bytom i nie wiesz, jakiej pojemności szambo będzie odpowiednie do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać odpowiedni zbiornik. Prawidłowo dobrana pojemność jest gwarancją optymalnej częstotliwości wywozu nieczystości. Szamba wielokomorowe wykonujemy na specjalne zamówienie. Przygotujemy dla Ciebie projekt dopasowany do Twojej posesji w Bytomiu lub okolicy, który spełni wszystkie Twoje preferencje.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z oferty szamb betonowych. Sprawnie, wygodnie i bezpiecznie nie tylko dla użytkowników, ale także dla środowiska.

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom