ZBIORNIKI BETONOWE NA SZAMBO

Betonowe zbiorniki na szambo Kamal-Bet charakteryzują się bezodpływową i niesamowicie szczelną konstrukcją – w ofercie znajdziesz je w różnych kształtach i rozmiarach. Tego typu rozwiązania szczególnie przypadną do gustu osobom, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego – cały proces oczyszczania ścieków przebiega dwuetapowo i nie zagraża bezpieczeństwu przydomowej flory i fauny. Betonowy zbiornik doskonale sprawdzi się w wielu gospodarstwach domowych – prezentowane w naszej ofercie modele zostały wykonane z grubych, betonowych komponentów (B20 do B40), które są gwarancją ich trwałości i długiej żywotności. Trwały i solidny materiał z pewnością wytrzyma próbę lat – wyróżnia się bowiem nie tylko niezwykłą odporność na wilgoć i niskie temperatury, ale również nie straszne mu uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Betonowe zbiorniki na szambo mają jeszcze jedną istotną zaletę – bez problemu można je montować w trudnych warunkach gruntowych.

Kamal-Bet – gwarancja najwyższej jakości zbiorników betonowych na szambo i atrakcyjnej ceny!

Nie musimy chyba nadmieniać, że nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu klientów w kraju – wszystko to za sprawą ich solidnego wykonania i zastosowania najwyższej jakości elementów konstrukcyjnych, w tym hydroizolacji zewnętrznej oraz precyzyjnych zbrojeń wykonanych za pomocą prętów żebrowych. Betonowe zbiorniki na szambo Kamal-Bet to produkty całkowicie bezpieczne i dopuszczone do użytku przydomowego – każdy z prezentowanych w ofercie modeli spełnia wszelkie obowiązujące standardy, co zostało potwierdzone odpowiednimi atestami, kompletną dokumentacją techniczną oraz deklaracją zgodności. Kamal-Bet to jedyna firma w Polsce, która może poszczycić się posiadaniem certyfikatu EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi (tj. zbiornikami betonowymi) na terenie całej Unii Europejskiej.

Fachowa obsługa, indywidualne podejście i darmowy montaż!

W Kamal-Bet najważniejszy jest zawsze klient, dlatego wychodząc naprzeciw jego oczekiwań stworzyliśmy bogatą ofertę betonowych zbiorników o solidnej konstrukcji, które doskonale nadają się do stworzenia przydomowej oczyszczalni ścieków. Główna siedziba firmy mieści się w Radomiu, jednak nie jest dla nas problemem transport zamówionego towaru nawet w najbardziej odległe zakątki kraju – kompleksowa oferta obejmuje również darmowy montaż, dzięki któremu nie musisz wynajmować dodatkowej ekipy oraz 5 lat gwarancji producenta na zakupione produkty. Dostawy realizujemy błyskawicznie, ponieważ wiemy jak cennym jest czas naszych klientów – po sfinalizowaniu transakcji możesz spodziewać się naszych monterów wraz z zakupionym zbiornikiem w ciągu 2 – 5 dni roboczych. Asortyment obejmuje wiele modeli różniących się pojemnością – w ofercie znajdziesz zbiorniki na szamba o pojemności wahającej się między 8 000 a 24 000 litrów. Koszt wybranej opcji ustalamy w trakcie negocjacji z klientem, która odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.