SZAMBA BETONOWE 7m3

Szamba betonowe 7m3 to jeden z typów zbiorników na nieczystości, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie Kamal-Bet.

 

Szamba betonowe 7m3 Kamal-Bet - solidne, trwałe i bardzo szczelne

 

Jest to doskonała propozycja dla gospodarstw domowych, w których mieszkają 2-3 osoby i w przypadku których nie istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji. Nasze szamba to gwarancja wysokiej jakości, trwałości i odporności na uszkodzenia. Znajdą u nas Państwo rozmaite rodzaje zbiorników - zarówno pod względem ich rozmiaru, jak i kształtu, a także układu. W ofercie mamy m.in. szamba jednokomorowe monolityczne prostokątne, dwukomorowe monolityczne, a także wielokomorowe. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć wśród nich rozwiązanie najlepsze dla siebie i idealnie dostosowane do swoich potrzeb.

Nasze szamba betonowe 7m3 to najwyższej jakości nowoczesne urządzenia, a montaż jednego z nich w swoim gospodarstwie domowym stanowi doskonałą inwestycję na wiele lat. Zbiorniki Kamal-Bet wykonywane są z betonu klasy od B20 do B40 pochodzącego od cenionego europejskiego producenta, jakim jest firma Heidelberger-Górażdże. Oprócz tego do każdego szamba dołączone jest bezpieczne przykrycie w postaci płyty najazdowej lub włazu żeliwnego oraz kominka pod właz. Niewątpliwą zaletą zbiorników betonowych jest ich duża masa, która sprawia, że w przeciwieństwie do szamb plastikowych nie istnieje ryzyko wyparcia ich przez wody gruntowe. Warto również wspomnieć o tym, że nasza firma jako jedyna w Polsce została odznaczona certyfikatem EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”. Ponadto nasze produkty posiadają atest, dokumentację techniczną (projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy) oraz deklarację zgodności. Wszystko to niewątpliwie stanowi potwierdzenie naszego szerokiego doświadczenia w branży, a także ogromnego profesjonalizmu. Krótko mówiąc - zamówienie szamba betonowego 7m3 w naszej firmie to gwarancja zadowolenia i bezproblemowego odprowadzania ścieków przez wiele lat.

Szamba betonowe 7m3 w konkurencyjnych cenach

 

Budujesz dom w miejscu, w którym nie ma możliwości podłączenia budynku do kanalizacji, i szukasz zastępczego rozwiązania? Firma Kamal-Bet pomoże Ci poradzić sobie z tym problemem! Zajmujemy się nie tylko sprzedażą szamb, ale także ich dowozem oraz montażem. Choć nasza siedziba znajduje się w Radomiu, realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Czas oczekiwania to maksymalnie 5 dni - zazwyczaj jednak jest znacznie krótszy. Ponadto nasze szamba betonowe 7m3 (i nie tylko) przywozimy do Państwa w formie prefabrykowanych elementów, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie wyboru konkretnych zbiorników lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielamy naszym klientom porad i przekazujemy im szczegóły odnośnie naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług. Zapewniamy, że zamówienie jednego z naszych szamb to doskonała inwestycja na bardzo długi czas. Zapraszamy!

Do jakiej wielkości gospodarstwa domowego szambo 7m3?

Szambo 7m3 będzie idealne dla gospodarstwa, w którym żyje jeden dorosły i chce go opróżniać rzadziej niż raz w miesiącu. Taki zbiornik może też z powodzeniem służyć gospodarstwom, w których żyje więcej domowników przy założeniu, że będzie wymagał częstszego opróżnienia.