BETONOWY KANAŁ SAMOCHODOWY

Kamal-Bet to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca najwyższej jakości rozwiązania kanalizacyjne, w tym ogromny wybór szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę oraz kanałów samochodowych wyróżniających się solidną i bezawaryjną konstrukcją, niesamowitą szczelnością i wykorzystaniem wytrzymałych materiałów odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Betonowe kanały samochodowe oferowane przez tego renomowanego producenta to zbrojone, jednolite odlewy betonowe, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w profesjonalnym zakładzie mechaniki pojazdowej, jak również w wielu gospodarstwach domowych. Główna siedziba firmy Kamal-Bet znajduje się w Radomiu, ale usługi oferowane są na terenie całego kraju, w tym m.in. w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedsiębiorstwo zapewnia szybki transport (2-5 dni roboczych), indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz 5 letnią gwarancję na zakupione produkty.

Najwyższa jakość i atrakcyjne ceny betonowych kanałów samochodowych!

Asortyment obejmuje kanały garażowe w różnych rozmiarach i kształtach – niezależnie od wybranego wariantu, każdy z nich charakteryzuje się stabilną i solidną konstrukcją oraz wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, w tym gotowych płyt betonowych dostarczanych przez jednego z czołowych producentów w Europie, czyli firmę Heidelberger-Górażdże. Kanały samochodowe i zbiorniki dostępne w ofercie to konstrukcje solidnie zbrojone, dzięki czemu można mówić o ich niesamowitej szczelności – to wszystko sprawia, że wybrany produkt to zakup na długie lata. Klient jest dla nas najważniejszy – w myśl tej zasady oferujemy szybki transport, który odbywa się na terenie całego kraju w terminie nie przekraczającym 5 dni roboczych, indywidualne podejście do każdego nabywcy oraz darmowy montaż, dzięki któremu nie musisz wynajmować dodatkowej ekipy oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Masz jakieś sugestie lub uwagi dotyczące realizacji usługi – nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą, odpowiedzą na nurtujące pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Kanał samochodowy Kamal-Bet – jako jedyni w Polsce posiadamy niezbędne uprawnienia!

Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne uprawnienia do obrotu materiałami betonowymi – jako jedyne tego typu przedsiębiorstwo w Polsce możemy poszczycić się certyfikatem EU, które upoważnia nas do produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych o różnym przeznaczeniu w Polsce i Europie. Oferowane przez nas produkty posiadają również atest o numerze HK/W/0004/01/2004, pełną dokumentację techniczną, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności z obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej standardami wykonania. Kanały samochodowe to jednak nie wszystko – asortyment producenta obejmuje również ogromny wybór szamb betonowych, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz zbiorniki retencyjne na deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę itd.

Kanał samochodowy

RODZAJ KANAŁU

WYMIARY

CENA

KANAŁ KRÓTKI

400x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA Z TRANSPORTEM UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY


KANAŁ DŁUGI

560x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA Z TRANSPORTEM UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY