Kanały samochodowe betonowe

Kamal-Bet to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca najwyższej jakości rozwiązania kanalizacyjne, w tym ogromny wybór szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę oraz kanałów samochodowych wyróżniających się solidną i bezawaryjną konstrukcją, niesamowitą szczelnością i wykorzystaniem wytrzymałych materiałów odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Betonowe kanały samochodowe oferowane przez tego renomowanego producenta to zbrojone, jednolite odlewy betonowe, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w profesjonalnym zakładzie mechaniki pojazdowej, jak również w wielu gospodarstwach domowych. Główna siedziba firmy Kamal-Bet znajduje się w Radomiu, ale usługi oferowane są na terenie całego kraju, w tym m.in. w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedsiębiorstwo zapewnia szybki transport (2-5 dni roboczych), indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz 5 letnią gwarancję na zakupione produkty.

Najwyższa jakość i atrakcyjne ceny betonowych kanałów samochodowych!

Asortyment obejmuje kanały garażowe w różnych rozmiarach i kształtach – niezależnie od wybranego wariantu, każdy z nich charakteryzuje się stabilną i solidną konstrukcją oraz wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, w tym gotowych płyt betonowych dostarczanych przez jednego z czołowych producentów w Europie, czyli firmę Heidelberger-Górażdże. Kanały samochodowe i zbiorniki dostępne w ofercie to konstrukcje solidnie zbrojone, dzięki czemu można mówić o ich niesamowitej szczelności – to wszystko sprawia, że wybrany produkt to zakup na długie lata. Klient jest dla nas najważniejszy – w myśl tej zasady oferujemy szybki transport, który odbywa się na terenie całego kraju w terminie nie przekraczającym 5 dni roboczych, indywidualne podejście do każdego nabywcy oraz darmowy montaż, dzięki któremu nie musisz wynajmować dodatkowej ekipy oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Masz jakieś sugestie lub uwagi dotyczące realizacji usługi – nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą, odpowiedzą na nurtujące pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Kanał samochodowy Kamal-Bet – jako jedyni w Polsce posiadamy niezbędne uprawnienia!

Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne uprawnienia do obrotu materiałami betonowymi – jako jedyne tego typu przedsiębiorstwo w Polsce możemy poszczycić się certyfikatem EU, które upoważnia nas do produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych o różnym przeznaczeniu w Polsce i Europie. Oferowane przez nas produkty posiadają również atest o numerze HK/W/0004/01/2004, pełną dokumentację techniczną, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności z obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej standardami wykonania. Kanały samochodowe to jednak nie wszystko – asortyment producenta obejmuje również ogromny wybór szamb betonowych, piwnice betonowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz zbiorniki retencyjne na deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę itd.

Kanał samochodowy

RODZAJ KANAŁU

WYMIARY

CENA

KANAŁ KRÓTKI

350x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA Z TRANSPORTEM UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY

KANAŁ ŚREDNI

400x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA Z TRANSPORTEM UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY

KANAŁ DŁUGI

560x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA Z TRANSPORTEM UZGADNIANA JEST INDYWIDUALNIE. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY

Jak wygląda proces budowy kanału samochodowego?

Kanał samochodowy powstaje ze zbrojonego betonu wysokiej jakości, co gwarantuje nie tylko trwałość całej konstrukcji, ale także odporność na nacisk spowodowany ruchem pojazdów. Kanał samochodowy jest dodatkowo zabezpieczany w taki sposób, by chronić go przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak np. wody gruntowe.

Czy nasze kanały samochodowe posiadają atest?

Każdy kanał samochodowy, który jest przez nas wytwarzany, posiada komplet dokumentów. Oznacza to, że decydując się na zakup, nasi klienci mogą być pewni, że trafią do nich sprawdzone rozwiązania i otrzymają kanał zgodny z normami i przepisami.