SZAMBO BETONOWE Dębica

Mieszkasz w Dębicy lub okolicach, planujesz tam nową budowę i szukasz wysokiej jakości szamba betonowego? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty niezawodnych szamb betonowych w Dębicy, które nie mają podłączenia do sieci kanalizacyjnej.

Wytrzymałe szambo betonowe Dębica

Wszystkie nasze szamba betonowe, jakie dostarczamy m.in. w Dębicy i okolicy, wyróżniają się wysoką jakością, precyzją wykonania i wytrzymałością niezależnie od panujących warunków. Zbiorniki produkowane są ze sprawdzonego betonu wysokiej klasy od B20 do B40, mają ściany o grubości 10 centymetrów i są szczelne w każdym warunkach klimatycznych, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego i mieszkańców. Wszystkie nasze produkty - szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe - niezależnie od pojemności posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające ich wysoką jakość i trwałość. Wszystkie zlecenia na terenie Dębicy i okolic realizujemy w przeciągu kilku dni roboczych.

Szambo betonowe Dębica - rozwiązanie na lata

Nasze szamba betonowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia, a po montażu dodatkowej płyty najazdowej mają wytrzymałość do 30 ton. W przeciwieństwie do szamb plastikowych zbiorniki betonowe są bardzo ciężkie, więc nie ma możliwości, że wody gruntowe wyprą szambo na powierzchnię. Dodatkowo nasze szamba przechodzą specjalne testy techniczne. To daje gwarancję niezawodności przez wiele lat. Aby szambo było rozwiązaniem na długi czas, powinno być dobrane odpowiednio do działki, na której jest zamontowane. Należy wziąć pod uwagę liczbę osób zamieszkujących daną posesję czy ilość urządzeń AGD (np. pralka, zmywarka, etc.). Prawidłowo dobrana wielkość komory nie będzie się zapełniać zbyt szybko, a wywóz nieczystości będzie się odbywać w optymalnej częstotliwości co kilka tygodni. Jeżeli nie wiesz, jaka minimalna pojemność potrzebna jest na Twoją działkę w Dębicy, skontaktuj się z nami. Służymy profesjonalnym doradztwem. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny.

 
 
 
 

 

 

 

 

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom