SZAMBA BETONOWE ŁOMŻA

Budowa domu na działce bez możliwości podłączenia jej do sieci kanalizacyjnej wymaga skorzystania z innych rozwiązań. Najpopularniejszym z nich jest szambo betonowe. Łomżato jedno z miast, do których dostarczamy produkowane przez nas bezodpływowe zbiorniki na nieczystości. Poznaj naszą ofertę.

Zamów szambo betonowe w Łomży

Szamba betonowe można podzielić, biorąc pod uwagę ich budowę. W Łomży montujemy zbiorniki jednokomorowe lub zbiorniki dwukomorowe (z płytą przelewową). W planach masz budowę obiektu, w którym zamieszka więcej osób? Rozwiązaniem mogą być większe modułowe szamba betonowe. Jak wskazuje nazwa, składają się one z kilku zbiorników. Na teren gminy Łomża dostarczamy:

  • Zbiorniki jednokomorowe łączone w pionie – łączymy je za pomocą specjalnego kleju montażowego.
  • Zbiorniki wielokomorowe łączone w poziomie – to szamba łączone za pomocą rury.

Jako producent zajmujemy się produkcją szamb betonowych o różnej pojemności. Na terenie gminy Łomża planujesz postawić domek rekreacyjny? Najpewniej Twoje oczekiwania spełni szambo betonowe o pojemności np. 2000 czy 3000 l.

Montowane przez nas szamba betonowe w Łomży to ekologiczne rozwiązanie na lata. Długotrwałość jest możliwa dzięki jakości użytych materiałów (stosujemy beton od wiodącego w Europie producenta) i grubości ścianek. W rezultacie zbiornik zachowuje szczelność – nie ma obawy, że nieczystości przedostaną się do gruntu.

Szamba betonowe w Łomży w dobrej cenie

Inwestorzy prywatni, którzy zamawiają szamba betonowe, często pytają o ceny. Nie sposób jednoznacznie wskazać kwoty – koszt zbiornika wraz z jego montażem zależy od szeregu parametrów. Warto je poznać, gdyż część z nich wpływa także na wysokość wydatków eksploatacyjnych.

Szamba betonowe Łomża – ceny są uzależnione od następujących czynników:

  • Pojemność zbiornika. To kluczowa cecha. Im większe jest szambo, tym kosztowniejsza jest jego produkcja. To z kolei przekłada się na końcową cenę produktu.
  • Budowa zbiornika. Betonowe szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe.
  • Dodatkowe elementy. Zamówienie może obejmować nie tylko szambo betonowe na działkę w Łomży, ale również płytę najazdową czy kominek pod właz.

Cena montażu szamba może się zwiększyć, jeżeli teren działki nie jest płaski – pagórkowata parcela może skutkować wyższym kosztem przygotowania wykopu pod wybrane szambo.

Szamba betonowe w Łomży od Kamal-Bet

Ekologiczne, szczelne i dostosowane pojemnością do potrzeb inwestora – takie są szamba betonowe, jakie montujemy w Łomży. Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów, udzielamy na nie 5-letniej gwarancji. Służymy również naszą wiedzą. Jeżeli planujesz zamówić szambo betonowe, które następnie zostanie zamontowane na terenie gminy Łomża, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać rodzaj zbiornika lub jego pojemność.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom