SZAMBO BETONOWE WROCŁAW

Szamba betonowe stanowią częsty wybór posiadaczy nieruchomości, którzy nie mogą skorzystać z przyłączenia do sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Wrocław. Produkty marki Kamal-Bet są odpowiednie do montażu nawet w niesprzyjających warunkach gruntowych. Stanowią solidne i trwałe rozwiązanie na lata. Do ich produkcji stosuje się beton znanego producenta Heidelberger-Górażdże.

Zamów szambo betonowe we Wrocławiu

Jeśli Twój dom znajduje się w okolicach miasta Wrocław, szamba betonowe naszej firmy to doskonały wybór. Zapewniamy różnorodny asortyment. Nasze portfolio produktowe obejmuje zarówno niewielkie szamba betonowe nadające się do nieruchomości zamieszkiwanych przez 2-3 osoby, jak i zbiorniki dostosowane do potrzeb dużych rodzin. Oferujemy wyroby jedno i dwukomorowe o rozmaitych pojemnościach. Artykuły posiadają pokrywę, a opcjonalnie możesz zdecydować się na betonowy najazd lub właz pod komin.

Do realizacji usług odchodzimy kompleksowo. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania. Montujemy szambo betonowe we wskazanej lokalizacji na terenie gminy Wrocław. Zapewniamy również 5-letnią gwarancję. Oferowane przez nas wyroby posiadają niezbędną dokumentację techniczną, w tym deklarację zgodności oraz certyfikat uprawniający do obrotu zbiornikami betonowymi w krajach należących do wspólnoty UE.

 

Szambo betonowe Wrocław w dobrej cenie

Mieszkasz na terenie gminy Wrocław? Jeżeli tak, z pewnością ciekawi Cię, ile kosztuje szambo betonowe wraz z montażem. Opłatę za usługę ustala się indywidualnie. Ostateczna cena uzależniona jest od kilku czynników, takich jak:

  • Rodzaj zbiornika – nasze szamba betonowe posiadają ścianki w klasie B20 do B40. Produkty są także dostępne w wielu pojemnościach.
  • Lokalizacja i rodzaj gruntu – Wrocław charakteryzuje się różnorodną rzeźbą terenu. W przypadku, gdy nasze prace wymagałaby dodatkowych przygotowań, ceny również mogą się nieznacznie zmieniać.
  • Wyposażenie dodatkowe – zapewniamy m.in. komin, betonowy najazd.

 

Szamba betonowe Wrocław od Kamal-Bet

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na szamba betonowe we Wrocławiu. Gwarantujemy szybką realizację usług i solidne produkty. Dystrybuowane przez nas zbiorniki charakteryzują się stosunkowo wysoką masą, co uniemożliwia ich wypór przez wody gruntowe. Inwestorzy doceniają je też za szczelność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Artykuły Kamal-Bet stanowią inwestycję na lata. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w dopasowaniu idealnego rozwiązania.

 

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej