SZAMBO BETONOWE Głogów

Wybór szamba betonowego powinien być odpowiednio przemyślany, aby móc w pełni korzystać z jego zalet przez wiele lat. Jeżeli więc planujesz montaż szamba betonowego w Głogowie lub okolicach, skorzystaj z naszej oferty. Służymy fachowym i profesjonalnym doradztwem.

Szambo betonowe Głogów w dobrej cenie

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, jednak nasze stawki są jednymi z najlepszych na rynku. Ostateczny koszt zależny jest od rodzaju szamba betonowego, a więc od tego z ilu komór się składa (jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe), jaką ma pojemność (od 4 m3 do 12 m3) oraz od miejsca, do którego należy przetransportować zbiornik. Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy wycenę Twojego projektu w Głogowie lub okolicach. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, daj nam znać.

Jakie szambo betonowe w Głogowie wybrać?

Rodzaj szamba, jakie planujesz zamontować na swojej posesji w Głogowie i jego pojemność uzależniona jest od kilku czynników. Pojemność powinna być dostosowana do liczby osób, które zamieszkują daną działkę, liczby urządzeń sanitarnych oraz sprzętów AGD jak pralka czy zmywarka. Typ szamba, jaki może być zamontowany w danym rejonie, uzależniony jest od obowiązujących na terenie Głogowa i okolic przepisów. W większości przypadków najlepszym wyjściem jest montaż zbiornika jednokomorowego, ponieważ szamba dwukomorowe wymagają pozwolenia na odprowadzanie części czystej wody z powrotem do gleby za pomocą specjalnego drenażu. Niezależnie od rodzaju i pojemności wszystkie nasze szamba posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające ich wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo w eksploatacji. Zbiorniki wyprodukowane są z najlepszego betonu klasy od B20 do B40, mają 10-centymetrowe ściany, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia. Zachowują pełną szczelność niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Odpowiednio dobrana pojemność do wielkości zabudowy i liczby mieszkańców jest gwarancją wywozu nieczystości o optymalnej częstotliwości. Jako dodatkowe wyposażenie można skorzystać z instalacji żeliwnego włazu, kominka pod właz lub płyty najazdowej o wytrzymałości od 15 do 30 ton.

 

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom