SZAMBO BETONOWE WAŁBRZYCH

Posiadasz działkę która nie jest podłączona do ogólnej sieci kanalizacyjnej? Jeżeli tak, to potrzebujesz solidnego szamba betonowego w Wałbrzychu. Nasza oferta jest dla Ciebie. Sprawdź nasze niezawodne zbiorniki na ścieki i nieczystości.

Szamba betonowe Wałbrzych – solidna i trwała konstrukcja

Szamba betonowe, jakie sprzedajemy i montujemy na terenie Wałbrzycha, sprawdzą się w każdej sytuacji niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Są odporne na zmiany temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy wysokiej jakości beton klasy od B20 do B40. Ściany szamba mają grubość 10 cm. Dbamy o najlepszą precyzję wykonania, co przekłada się na wysoką szczelność zbiorników. Nasze szamba betonowe, jakie oferujemy mieszkańcom Wałbrzycha to certyfikowane produkty, które spełniają wymagane normy i które przechodzą konieczne testy. Zdecydowaną przewagą zbiorników wykonanych z betonu jest ich duża waga, dzięki czemu nie ma ryzyka, że szambo mogłoby zostać “wybite” poprzez działanie wód gruntowych, co może mieć miejsce w przypadku lekkich zbiorników wykonanych z plastiku. Do standardowego szamba można dodatkowo dokupić płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton, dzięki czemu na zbiorniku będą mogły parkować samochody, co jest szczególnie przydatne w przypadku mniejszych działek, gdzie nie ma możliwości wydzielenia oddzielnego miejsca na szambo.

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej