SZAMBO BETONOWE Wałbrzych

Posiadasz działkę która nie jest podłączona do ogólnej sieci kanalizacyjnej? Jeżeli tak, to potrzebujesz solidnego szamba betonowego w Wałbrzychu. Nasza oferta jest dla Ciebie. Sprawdź nasze niezawodne zbiorniki na ścieki i nieczystości.

Szamba betonowe Wałbrzych - solidna i trwała konstrukcja

Szamba betonowe, jakie sprzedajemy i montujemy na terenie Wałbrzycha, sprawdzą się w każdej sytuacji niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Są odporne na zmiany temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy wysokiej jakości beton klasy od B20 do B40. Ściany szamba mają grubość 10 cm. Dbamy o najlepszą precyzję wykonania, co przekłada się na wysoką szczelność zbiorników. Nasze szamba betonowe, jakie oferujemy mieszkańcom Wałbrzycha to certyfikowane produkty, które spełniają wymagane normy i które przechodzą konieczne testy. Zdecydowaną przewagą zbiorników wykonanych z betonu jest ich duża waga, dzięki czemu nie ma ryzyka, że szambo mogłoby zostać “wybite” poprzez działanie wód gruntowych, co może mieć miejsce w przypadku lekkich zbiorników wykonanych z plastiku. Do standardowego szamba można dodatkowo dokupić płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton, dzięki czemu na zbiorniku będą mogły parkować samochody, co jest szczególnie przydatne w przypadku mniejszych działek, gdzie nie ma możliwości wydzielenia oddzielnego miejsca na szambo.

Zaufaj profesjonalistom - najlepsze szamba w Wałbrzychu od Kamal-Bet!

W naszej ofercie mamy wszystko, czego potrzebujesz. Produkujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Jeżeli zastanawiasz się nad montażem szamba z dwoma komorami, sprawdź, czy przepisy w Twojej gminie pozwalają na montaż tego typu zbiornika. Ze względu na odprowadzanie części wody do wód gruntowych nie wszędzie jest to możliwe. Nasze wieloletnie doświadczenie przekładamy na najwyższy poziom obsługi Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zamówienia na szambo w Wałbrzychu i okolicy realizujemy w przeciągu kilku dni roboczych. Do każdego szamba oferujemy także montaż w cenie zbiornika. Nasze szambo betonowe jest bezpieczne dla środowiska naturalnego i dla osób przebywających w jego pobliżu.

Pamiętaj, że szambo betonowe powinno być odpowiednio dopasowane do wielkości posesji, tylko dzięki temu można zapewnić sobie optymalną częstotliwość wywozu nieczystości. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności szambo betonowe będzie odpowiednie w przypadku Twojej posesji w Wałbrzychu, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dopasować prawidłowy zbiornik. Jeżeli chcesz sam dokonać obliczeń, oprócz liczby domowników nie zapomnij uwzględnić takich rzeczy jak ilość sprzętów AGD typu pralka czy zmywarka oraz przyzwyczajeń domowników np. długie lub częste prysznice.

 

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom