SZAMBO BETONOWE RADOMSKO

Na szambo betonowe w Radomsku decydują się przede wszystkim właściciele budynków, w których nie ma możliwości przyłączenia do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Nasza firma zapewnia wytrzymałe zbiorniki odporne na działanie wiatru, mrozu, a także opadów deszczu i śniegu. Zapewniamy różnorodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestorów.

 

Szambo betonowe Radomsko - nasze oferta

 

W ofercie Kamal-Bet znajdują się szamba betonowe o różnych wymiarach, pojemnościach, gabarytach, co ułatwia dopasowanie ich do charakteru inwestycji oraz ukształtowania terenu. W nasze zbiorniki zaopatrują się m.in. inwestorzy zamieszkujący Radomsko. Wytwarzane przez nas produkty odznaczają się stosunkowo dużą masą własną, dlatego nie trzeba się obawiać, że zostaną wyparte przez wody gruntowe. Do ich zalet należy też wysoka szczelność. W naszym asortymencie mieszczą się produkty dopasowane do potrzeb wielu inwestorów. Zapewniamy zbiorniki:

  • Jednokomorowe,
  • Dwukomorowe,
  • Trzykomorowe.

Ponadto nasze wyroby można rozszerzać o kolejne moduły, ustawiając zbiorniki jeden na drugim lub w obok siebie. Opcjonalnie oferujemy także dodatkowe wyposażenie ułatwiające codzienną eksploatację, np. płytę najazdową czy kominek pod właz.

Szamba betonowe w Radomsku w dobrej cenie

 

Nasze szamba betonowe montowane na terenie gminy Radomsko mają przystępne ceny. Wynika to m.in. z własnego zaplecza technologicznego oraz braku pośredników. Samodzielnie produkujemy zbiorniki. Szamba betonowe posiadają grube ścianki liczące aż 10 cm. Do produkcji wyrobów używamy betonu w klasie co najmniej B20. Stosujemy komponenty renomowanej firmy Heidelberg-Górażdże. Ponadto zabezpieczamy produkty hydroizolacją i zbrojeniem z żebrowanych prętów. Koszty instalacji ustala się indywidualnie w zależności od:

  • Pojemności, jaką ma szambo betonowe,
  • Wymiarów,
  • Specyfiki terenu miasta Radomsko,
  • Średniego zużycia wody przez mieszkańców,
  • Rodzaju zbiornika (np. monolityczny, łączony, jednokomorowy),
  • Wyposażenia dodatkowego.

Szamba betonowe w Radomsku od Kamal-Bet

Radomsko to wyjątkowe miasto. Nic dziwnego, że powstaje tam wiele nowych inwestycji. Niestety, często pojawiają się trudności z dostępem do sieci kanalizacyjnej. W takim wypadku szamba betonowe stanowią doskonałą alternatywę na pozbycie się nieczystości i ścieków. Wyroby Kamal-Bet wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania. Posiadają 5-letnią gwarancję. Do każdego produktu dołączamy dokumentację potwierdzającą bezpieczeństwo użytkowania, m.in. projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy, atest techniczny, certyfikat zezwalający na obrót zbiornikami betonowymi w krajach Unii Europejskiej.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom