SZAMBO BETONOWE LUBLIN

Potrzebujesz szamba betonowego w Lublinie? W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe o preferowanej pojemności. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością i wieloletnią niezawodnością. Ponadto są w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

Szambo betonowe Lublin – ceny

Na ceny szamb betonowych, jakie oferujemy m.in. w Lublinie, wpływa kilka czynników. Przede wszystkim rodzaj szamba (ilość komór), pojemność, a także odległość, jaką musi pokonać transport. Usługa montażu jest darmowa. Z tego względu ceny ustalane są indywidualnie do każdego zlecenia. Ceny naszych usług są konkurencyjne, a jakość wysoka. Zaufało nam już wielu Klientów. Wszystkie nasze szamba objęte są gwarancją. Dostarczamy produkty o najwyższej jakości. Wysoki komfort użytkowania w cenie. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

Szambo betonowe Lublin – dla Klientów indywidualnych i firm

Nasze produkty przeznaczone są do użytku zarówno Klientów indywidualnych, jak i Klientów biznesowych działających na terenie Lublina. Szamba wyróżniają się solidną konstrukcją. Ściany wykonane są z wysokiej jakości betonu (klasa od B20 do B40) i mają 10 cm grubości. Komory są szczelne, odporne na uszkodzenia i obciążenia. Zaletą szamb betonowych, w przeciwieństwie do zbiorników z plastiku, jest ich znaczna waga. Dzięki temu nie ma możliwości wyparcia ich spod ziemi poprzez działanie wód gruntowych. Szambo betonowe jest bezpieczne dla środowiska. Odpowiednio dopasowana pojemność do wielkości zabudowań eliminuje problem przelania się czy wyciekania nieczystości. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty potwierdzające ich najwyższą jakość i niezawodność. Produkty poddawane są wymagającym testom technicznym. Jako dodatkowe wyposażenie można wybrać żeliwny właz, kominek pod właz lub specjalną płynę najazdową o wytrzymałości od 15 do 30 ton, na której mogą parkować samochody bez obawy o obciążenie konstrukcji szamba.

Jesteśmy również w miastach

POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!


    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej obsługi Twojego zapytania. Więcej na Czytaj więcej