SZAMBO BETONOWE ZAMOŚĆ

W każdym budynku mieszkalnym zachodzi konieczność odprowadzania nieczystości. Obiekty nie dysponujące przyłączem kanalizacyjnym zobowiązane są do zakupu i montażu szamba betonowego. Jedną z wiodących na polskim rynku firm świadczących tego typu usługi jest nasze przedsiębiorstwo Kamal-Bet. Nasze szamba betonowe dostarczamy nie tylko na terenie miasta Zamość i województwa lubelskiego. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Każdy z transportów jest przez nas szczegółowo planowany i realizowany w pełni profesjonalnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami. Jednocześnie jesteśmy w stanie transportować nawet kilkadziesiąt szamb, co w pozytywny sposób przekłada się na ceny świadczonych przez nas usług. Oferowane przez Kamal-Bet szamba betonowe są objęte 5-letnią gwarancją. Czas ich dostawy waha się od 2 do 5 dni roboczych. Oferujemy w pełni bezpłatny montaż. Decydując się na zakup naszych szamb możesz liczyć na w pełni fachową obsługę i bezproblemowe użytkowanie przez cały okres eksploatacji.

 

Najlepsze rozwiązanie? Szambo betonowe Zamość od Kamal-Bet!

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup szamba betonowego zamiast jego plastikowej wersji? Wpływ na to ma kilka czynników. Jednym z nich jest duża masa, która sprawia, że taki produkt bardzo dobrze osadza się w gruncie i nie ulega naporowi wód gruntowych. Takie produkty są również niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Decydując się na ich zakup można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas i będą w pełni niezawodne. Sprawdzą się one nawet wówczas, gdy zbudujemy nad nimi miejsce parkingowe. Nasze szamba betonowe dostarczane do miasta Zamość mają trwałą ściankę o grubości 10 cm. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości beton w klasie od B20 do B40, który dostarczany jest przez wiodącego europejskiego producenta - markę Heidelberger. Każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru jednego z kilku rodzajów szamb. W ofercie Kamal-Bet znaleźć można między innymi modele jednokomorowe monolityczne oraz dwukomorowe monolityczne. Do każdego z nich dokupić można właz żeliwny, kominek pod właz oraz płytę najazdową o wytrzymałości na poziomie 15-30 ton.

Szambo betonowe Zamość z europejskim certyfikatem

 

Szambo betonowe ZamośćFirma Kamal-Bet jest jedynym tego typu polskim przedsiębiorstwem, które posiada certyfikat EU uprawniający do obrotu zbiornikami budowlanymi - tak na terenie naszego kraju, jak i w pozostałych państwach Unii Europejskiej. Oprócz tego, oferowane przez nas szamba betonowe posiadają pełną dokumentację techniczną, deklarację zgodności i atest HK/W/0004/01/2004. W naszej ofercie znaleźć można również szamba ekologiczne oraz zbiorniki betonowe. Bez względu na to, który z produktów się zdecydujesz, możesz liczyć na fachową pomoc naszych ekspertów - tak podczas zakupu, jak i w czasie eksploatacji danego produktu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z dostępnym asortymentem! Już dziś dołącz do grona naszych klientów!

Dziękuję, to świetna cena za

Dziękuję, to świetna cena za bardzo dobry system. Transport był bardzo punktualny – gorąco polecam

Hilary

Wymagane

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom